Równo rok temu zakład pracy, w którym dotychczas miałam przyjemność pracować został niestety zamknięty. Przyczyniło się do tego bardzo dużo czynników zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. Nie wiele się zastanawiając postanowiłam wtedy założyć swoją działalność gospodarczą, co było zawsze moim marzeniem. A jak wiadomo marzenia trzeba zawsze realizować.

Założyłam własny salon z meblami do kuchni

studio mebli kuchennych wrocławTrochę zastanawiałam się na pomysłem na własny biznes. W między czasie przygotowywałam już wszystkie niezbędny formalności oraz wszystkie potrzebne papiery. Starałam się wtedy również od dość dużą dotację. Lokal użytkowy miałam swój, był bardzo duży i tutaj nic nie musiałam kombinować. W końcu stanęło na własnym studio mebli kuchennych wrocław. Sam Wrocław to oczywiście miasto, w którym mieszkam i w którym mam dostępny swój własny lokal. W tym przypadku metry kwadratowe mojego lokalu bardzo się przydały. Generalnie byłam przygotowana bardzo dobrze. Znałam doskonale rynek meblarski z poprzedniej pracy, byłam pasjonatką urządzania i projektowania nowoczesnych wnętrz od wielu lat. Kuchnia była oczywiście moim ulubionym pomieszczaniem do robienia nowych aranżacji. Kochałam też gotowanie, co było również moją wielką pasją. Wszystko układało się w jedną całość. Znałam wielu dostawców i producentów produkujących meble z przeznaczaniem do kuchni. Dodatkowo udało mi się umówić z producentem AGD, który oferował stój własny sprzęt na wystawy różnych projektów mebli kuchennych w moim nowym studio – była to wszak dla niego dodatkowa reklama.

Studio rozwija się bardzo dobrze i ma dużo klientów. Ostatnio otworzyłam drugi punkt w innym dużym mieście. Meble kuchenne są bardzo stylowe i nowoczesne, mamy również przykłady stylu rustykalnego oraz skandynawskiego.