Ostatnio zauważyłam u mojej przyjaciółki, że poprawił jej się wygląd skóry. Byłam bardzo ciekawa, co takiego zrobiła. Powiedziała mi, że zapisała się na zabieg, mezoterapii mikroigłowej. Powiedziała też, że efekt jest widoczny już po jednym zabiegu.

Zapisanie się na mezoterapię mikroigłową

niedroga mezoterapia mikroigłowa dermapenem - poznańTeż chciałabym mieć gładką i delikatną skórę twarzy. Postanowiłam, że też zapisze się na taki zabieg. Nie chcę oczywiście wydawać dużej ilości pieniędzy, więc muszę znaleźć jakiś tani gabinet kosmetyczny. Zajrzałam do Internetu i wpisałam tam w wyszukiwarkę następujące zagadnienie: niedroga mezoterapia mikroigłowa dermapenem – poznań. Jestem bardzo ciekawa tego zabiegu. Znalazłam w końcu w miarę tani gabinet kosmetyczny i zapisałam się na ten zabieg. Już nie mogę się go doczekać. Na samą wizytę nie musiałam długo czekać. weszłam do gabinetu i tam kosmetyczka wszystko mi wyjaśniła. Pokazała mi sprzęt, którym będzie mi nakłuwać twarz. Trochę się przeraziłam, ponieważ znajduje się tam kilka igiełek, które będą w szybkim tempie nakłuwać skórę twarzy. Kosmetyczka powiedziała, że będę czuła nakłucia, ale będzie to delikatne uczucie wkłuwania, więc nie będzie aż tak źle. Najpierw oczyściła mi twarz specjalnym płynem, następnie nałożyła preparat znieczulający i przystąpiła do nakłuwania. Faktycznie coś czułam, ale było to do zniesienia. Efekt rzeczywiście był widoczny po pierwszym zabiegu. Skóra była gładka i miła w dotyku. Jestem bardzo zadowolona z tego zabiegu. Dobrze, że się na niego zapisałam.

Mezeoterapia mikroigłowa ma za zadanie zniwelować zmarszczki i pobudzić kolagen, który znajduje się pod skórą. W ten sposób skóra będzie wyglądała młodziej no i oczywiście będzie bardzo gładka. Dobrze, że tylko jeden zabieg wystarcza, aby efekt był widoczny.