Rodzice od samego początku mnie wspierali i byłem im za to wdzięczny. Dzięki nim mogłem podążać drogą, którą sobie sam wybrałem. Zawsze marzyłem o tym, żeby zostać światowej sławy fotografem, ale przede mną była długa droga. Na początek planowałem zacząć karierę w stolicy.

Studio fotograficzne wynajęte w centrum Warszawy 

studio fotograficzne do wynajęcia - WarszawaOdbyłem mnóstwo kursów fotograficznych i byłem też wykształcony w tym kierunku. Ponadto posiadałem ogromny talent i jak to stwierdził mój ojciec, byłem skazany na sukces. W Warszawie wynająłem mieszkanie w nowym bloku w centrum, gdzie miałem wszędzie blisko. Musiałem tylko wynająć studio fotograficzne, żeby mieć odpowiednie warunki do pracy. Chciałem znaleźć w pełni wyposażone studio fotograficzne do wynajęcia – Warszawa jako duże miasto dawała właśnie takie możliwości. Miałem dobrej klasy aparat fotograficzny, tylko brakowało mi trochę sprzętu. Przejrzałem ogłoszenia w lokalnej gazecie, ale nie znalazłem nic w centrum. Udałem się więc do biura nieruchomości z nadzieją, że będą posiadać interesujące mnie studio fotograficzne. Nie myliłem się, bo było jedno studio do wynajęcia. Oferta była świeża, bo sprzed godziny. Miałem mnóstwo szczęścia, że przyszedłem właśnie do tego biura nieruchomości. Studio było w centrum Warszawy i wyposażone w nowoczesny sprzęt, którego właśnie było mi trzeba. Koszt wynajęcia studia nie miał dla mnie żadnego znaczenia. Wiedziałem, że właśnie tego szukałem. Wynająłem to studio od razu.

W Warszawie mocno rozwinąłem swoją karierę fotograficzną i nawet pisano o mnie w gazetach. Jakiś dziennikarz przeprowadził ze mną wywiad i zostałem okrzyknięty fotografem na skalę międzynarodową. Już wiedziałem, że osiągnę sukces, o jakim marzyłem od dziecka. Czekał mnie wspaniały okres w życiu.