Byłem dobrym stolarzem i nauczyłem tego fachu mnóstwo młodych chłopaków. Wielu z nich założyło własne warsztaty i zarabiali dobrze, bo wykonywali meble zgodnie z instrukcjami, które ode mnie dostali. Ja zajmowałem się pojedynczymi zleceniami i miałem masę klientów.

Profesjonalne wykonanie mebli z postarzanego drewna

meble z postarzanego drewna warszawaZajmowałem się wykonywaniem mebli, które były nietypowe a klienci nie mogli znaleźć ich w żadnym sklepie. Moje usługi nie były tanie, ale za to bardzo profesjonalne. Przyjeżdżali do mnie klienci z różnych miejscowości, ale ten ostatni przybył aż ze stolicy. Zamówił u mnie meble z postarzanego drewna Warszawa była daleko i dziwił mnie fakt, że specjalnie do mnie się pofatygował. Klient wyjaśnił, że dowiedział się, że tylko ja wykonam takie meble z postarzanego drewna profesjonalnie i zgodnie z zamówieniem. Warto było mu fatygować się taki kawał drogi, bo na tych meblach mu zależało. Miał to być prezent dla żony z okazji czterdziestej rocznicy ślubu. Zrozumiałem klienta i oczywiście zgodziłem się dla niego wykonać meble z tego drewna. Klient przekazał mi projekt, według którego meble miałem wykonać. Wszystko omówiłem z tym człowiekiem na miejscu, ponieważ za wykonanie mebli zamierzałem zabrać się od razu. Klientowi zależało na czasie, którego nie miał za dużo. Ja pracowałem szybko i meble wykonywałem zawsze przed ustalonym z klientem czasem. Zapewniłem tego klienta, że swoje meble z postarzanego drewna otrzyma przed terminem, co go uspokoiło.

Meble, które wykonałem dla tego klienta były moim najlepszym dziełem. Sam klient był dosłownie w szoku widząc swoje meble. Dodałem nieco dodatków od siebie do szafki i wybrałem nieco inny odcień drewna niż sugerował klient. Dzięki temu meble tak doskonale się prezentowały.