Niedawno kupiliśmy z mężem wymarzone mieszkanie. Przeznaczyliśmy na nie nasze oszczędności i wzięliśmy niewielki kredyt hipoteczny. Kupiliśmy dwupokojowe mieszkanie na obrzeżach miasta na nowo powstałym osiedlu. Teraz jesteśmy na etapie urządzania.

Drewniane łoża małżeńskie

łoże małżeńskieO własnym mieszkaniu marzyliśmy już od kilku lat. Wynajęliśmy ekipę, która położy kafelki w łazience i panele w pokojach. Meble kuchenne mamy już wybrane. Łazienka też już jest prawie gotowa. W jednym pokoju urządzamy sypialnię. Kupiliśmy już szafki nocne i zamówiliśmy duża szafę typu komandor. Wypatrzyliśmy też w sklepie piękne łoże małżeńskie. Jest niskie, ma drewnianą ramę i nóżki oraz szufladę na pościel. Nie każde łoże ma miejsce do przechowywania. Warto wybrać takie, które je posiada. dzięki temu oszczędzimy trochę miejsca w szafie. Ma też wygodny drewniany zagłówek. Będzie więc można oprzeć o niego poduszki i nasza ściana nie ulegnie zabrudzeniu. Łóżko ma wymiary 160 na 220 centymetrów. Łóżko jest wykonane bardzo solidnie i estetycznie. Otrzymaliśmy na nie 24 miesiące gwarancji, ale na pewno wytrzyma wiele lat. W ciągu kilku dni mają je do nas przywieźć. Kupiliśmy też do niego od razu wygodny materac i nową pościel. W drugim pokoju mamy już meble. Kilka szaf i szafek i skórzaną kanapę. Telewizor zamocujemy na ścianie. Planuję postawić tu dużo kwiatów doniczkowych. Bardzo lubię, kiedy w mieszkaniu jest dużo roślin. Mąż przeznaczył też kawałek miejsca na głośniki do kina domowego i sprzętu grającego.

Cieszę się, ze znalazłam takie piękne meble. Szczególnie mi się podoba jak będzie wyglądać nasza sypialnia po skończonym remoncie. Urządzimy ją w jasnych, wesołych kolorach. Położymy beżową tapetę, która będzie pasować do drewnianych szafek i nowego łóżka.