Bardzo lubię, jak w moim mieszkaniu ładnie pachnie. Zależy mi na tym, aby nie był to zapach sztucznych i chemicznych odświeżaczy powietrza. Ciągle szukam nowych rozwiązań i zastanawiam się, co będzie najlepsze. Ostatnio w sklepie, gdzie często robię zakupy, zauważyłam dyfuzory zapachowe. Czegoś takiego jeszcze nigdy nie widziałam, dlatego od razu się zainteresowałam.

Zalety dyfuzorów z bambusowymi patyczkami

dyfuzory zapachowe z patyczkami bambusowymiZapytałam się sprzedawczyni, co to takiego. Wytłumaczyła mi, że są to dyfuzory zapachowe z patyczkami bambusowymi, które świetnie sprawdzają się w sypialni, salonie a nawet w łazience. Służą jako delikatny odświeżacz powietrza. Patyczki bambusowe są ekologiczne i przyjazne środowisku naturalnemu. W dodatku bardzo dokładnie nasączają się olejkiem z dyfuzora, dlatego stale uwalniają do pomieszczenia delikatny zapach. To świetna alternatywa dla odświeżaczy, które trzeba ręcznie włączać i wyłączać w zależności od potrzeb. Dodatkowo olejek, który znajduje się w dostępnych w tym sklepie dyfuzorach jest niezwykle wydajny i wystarcza nawet na kilka tygodni użytkowania. Postanowiłam spróbować tego rozwiązania. Tym bardziej, że wybrany przeze mnie dyfuzor zapachowy był akurat dostępny w promocyjnej cenie. Już wkrótce przekonałam się, że to był prawdziwy „strzał w dziesiątkę”. Od razu po powrocie do domu wypróbowałam zakupiony przeze mnie produkt.

Muszę przyznać, że byłam bardzo zadowolona. Faktycznie zapach był niezwykle delikatny. Dało się go wyczuć w powietrzu, jednak nie był zbyt intensywny i z powodzeniem można było korzystać z takiego rozwiązania nawet w kuchni. Ja zakupiony przez siebie dyfuzor umieściłam w łazience i byłam z niego bardzo zadowolona. Zajmował mało miejsca i rzeczywiście okazał się niezwykle wydajny. Po wielu dniach zapach wcale nie słabł.