Już od jakiegoś czasu budowany jest mój nowy dom. Zawsze chciałam mieszkać w domu. To dla mnie bardzo ważne. Będę mieć wtedy więcej przestrzeni. Budowa została rozpoczęta jakoś tak na wiosnę. Nie pamiętam dokładnej daty, ale było już ciepło. Budujemy się za miastem. Tam będziemy mieć ciszę i spokój.

Plastikowe okna w budynku

okna pcv do domu wrocławW sumie prace nad budową domu idą bardzo szybko. Wiadomo, że im więcej osób pracuje nad ta budową i jak ma się pieniądze to można zbudować dom w bardzo krótkim czasie. Mamy ogólnie rzecz mówiąc postawione ściany i już jest zarys dachu. Firma budowlana powiedziała nam, że możemy już wstawić okna i drzwi do domu. Tylko mamy jeszcze wybrać jaki rodzaj chcemy tych okien. Szef tej całej ekipy budowlanej powiedział, że najlepiej będzie wstawić okna pcv do domu Wrocław ma kilka sklepów z oknami, więc dobrze by było jakbyśmy tam pojechali i wybrali te, które nam się podobają. Mąż chciał takie kolorowe okna na zewnątrz, nie chciał białych. Na cale szczęście okna PCV mogą mieć różne kolory. Wybraliśmy takie brązowe od strony zewnętrznej. ale od strony wewnętrznej to raczej zostaliśmy przy klasycznym kolorze, czyli białym. W sumie kupiliśmy dziesięć okien do całego domu. Jedne są większe, a drugie małe jak do łazienki czy piwnicy. Wszystkie przyjechały zapakowane w jednym transporcie i będą one niedługo zakładane. Okna oczywiście zostały kupione na miarę, więc na pewno będą pasować.

Budując nowy dom trzeba liczyć się z pewnymi kosztami. Nasz dom już jest prawie na ukończeniu. Co prawda trzeba jeszcze trochę zrobić, ale już stawiane są okna i drzwi. Wybraliśmy z mężem okna PCV. Są to solidne okna i bardzo szczelne. Z zewnątrz okna mają kolor brązowy, a od strony wewnętrznej kolor biały. Uważam, że takie okna są bardzo ładne.