Jakiś już czas temu, a będzie to na pewno już kilka lat, myślę, że minęło już mniej więcej siedem do ośmiu lat temu, ale jeśli miałabym podać konkretną datę musiałabym sprawdzić to w papierach mojej firmy, musiałam znaleźć sobie całkiem nową pracę. Po długich poszukiwaniach postanowiłam produkować nowe wózki do podnoszenia palet.

Jak zrobić wózki podnoszące palety?

wózek do podnoszenia paletJak się okazało, brakuje na rynku czegoś takie jak urządzenie, które zajęłoby się podnoszeniem palt i ich przewozem w wyznaczone miejsce. Działo się to oczywiście we wspomnianym we wstępie czasie, czyli mniej więcej siedem do ośmiu lat temu. Ja wpadłam na to całkiem przypadkowo, jednak był to czas, kiedy poszukiwałam intensywnie nowej pracy, dlatego też pomysł mówiący o produkcji wózków podnoszących palety wydał mi się bardzo dobry. Postanowiłam wtedy, dowiedzieć się wszystkiego na temat wózków. Taki wózek do podnoszenia palet był już dostępny zagranicą. Można było go wtedy sprowadzić do Polski, jednak w naszym kraju nie było żadnego producenta. Wydawało się, że jest to bardzo potrzebny przedmiot, w niektórych firmach był na pewno konieczny. Musiałam dowiedzieć się wszystkiego na temat wózków do podnoszenia palet, zanim jeszcze miałam zdecydować się na założenie nowej firmy. Postanowiłam w tym celu wpisać w największą a zarazem najbardziej mi znaną wyszukiwarkę frazę – wózki podnoszące palety – nowe i używane. Okazało się, że jest kilka firm w pobliżu polski, które zajmują się takimi wózkami.

Postanowiłam wtedy, że skontaktuję się z takimi firmami, tak aby dowiedzieć się jak najwięcej o wózkach do podnoszenia różnych palet. Mogłam umówić się nawet do jednej z firm, żeby zobaczyć na własne oczy jak produkowane są różne wózki, które potem podnoszą palety w magazynach.