Razem z żoną dwa lata temu zdecydowaliśmy całkowicie zmienić życie. Sprzedaliśmy dom, samochód osobowy, zrezygnowaliśmy z dotychczasowej pracy i postanowiliśmy zakupić kampera. Oboje mieliśmy dosyć pracy w korporacji. Stres, który na co dzień nas dotykał, powodował, że czuliśmy się nieszczęśliwi. W Warszawie nadal mamy rodzinę, gdzie w każde święta przyjeżdżamy, aby spędzić rodzinny czas. Zawsze kiedy wracamy do kraju, naszym głównym punktem jest kantor i wymiana walut.

Warszawski doskonały kantor, w którym wymienimy walutę

doskonała wymiana walut w WarszawieJako, że podróżujemy w różne strony świata, bardzo często musimy wymieniać waluty. Zdarzają się sytuację, że w przeciągu trzech miesięcy zatrzymujemy się w trzech rożnych krajach i operujemy różną walutą. Jako, że każdy kierunek jest przez nas dokładnie sprawdzany, zawsze jesteśmy do wyjazdu dobrze przygotowani. Nie ukrywamy, że posiadanie gotówki w odpowiedniej walucie, to bardzo istotny aspekt. Na całe szczęście mamy miejsce, w którym jest doskonała wymiana walut w Warszawie. Od początku naszej przygody korzystamy z ich oferty i zawsze jesteśmy bardzo zadowoleni. Kilkakrotnie porównywaliśmy ceny w innych kantorach, ale nigdy nie znaleźliśmy lepszego miejsca. Oprócz niskich cen zakupu, plusem jest dostępność różnorodnych walut. Nigdy nie mieliśmy problemu z dostaniem jakiejś obcej waluty. Nawet takiej, której w innych kantorach nie posiadają.

Rezygnacja z życia w jednym miejscu to dla nas idealne rozwiązanie. Jesteśmy świadomi, że obecnie jesteśmy jeszcze młodzi i możliwe, że na starość powrócimy do kraju na stałe. Podróże zawsze będą częścią naszego życia, więc myślę, że nawet gdybyśmy zdecydowali się wrócić do Warszawy, to klientami kantoru będziemy nadal, bo z podróży nie chcemy nigdy zrezygnować.