Ostatnio spędziłam niesamowicie przyjemny tydzień z mamą w Białce Tatrzańskiej. Jest to miejsce, które znam bardzo dobrze i w przeszłości odwiedzałam je już nie raz, również jako dziecko. Z tego powodu Białka Tatrzańska zawsze będzie bliska mojemu sercu. Jednakże patrząc na Białkę Tatrzańską obiektywnie to nadal uważam, że to naprawdę świetnie miejsce.

Noclegi w Białce Tatrzańskiej zadowolą każdego turystę

Białka Tatrzańska - noclegiBiałkę Tatrzańską zdarzało mi się odwiedzać zarówno latem, jak i zimą. Oczywiście zimą jest to świetne miejsce dla wszystkich miłośników sportów zimowych, ponieważ bardzo dobre wyciągi są blisko. Latem można podziwiać naprawdę piękne krajobrazy i polecałabym każdemu wynająć rower i trochę pojeździć po okolicy. Myślę, że jest jedna rzecz, którą bardzo wyróżnia się Białka Tatrzańska – noclegi w tym miejscu można znaleźć w naprawdę różnych cenach, a więc każdy znajdzie coś dla siebie. Zadowoleni będą zarówno osoby, które rezerwując miejsce w hotelu chcą mieć zapewnione wszelkie luksusy, jak i ktoś kto chce znaleźć jak najtańszy nocleg i spędzać czas poza pensjonatem. Ja jestem takim trochę połączeniem tych dwóch osób, ponieważ lubię jeżeli w hotelu są jakieś dodatkowe udogodnienia np. bardzo lubię chodzić wieczorami na basen, ale z drugiej strony nie potrzebuję pakietu na spa i wolę za nocleg zapłacić mniej niż przepłacić. I naprawdę nigdy nie mam problemów ze znalezieniem noclegu i zawsze jestem zadowolona z miejsca, w którym rezerwuję pokój.

Wakacje z mamą w Białce były po prostu świetne. Bardzo się cieszę, że udało mi się spędzić z nią więcej czasu sam na sam. Myślę, że każdej matce i córce są czasami potrzebne takie momenty kiedy mogą porozmawiać od serca i dobrze się razem bawić. Jak zwykle Białka Tatrzańska mnie nie zawiodła. Jestem pewna, że jeszcze nie raz tam wrócę.