Jak chyba większość kobiet tak i ja posiadam mnóstwo bibelotów, które ze względu na swój mały rozmiar lubią się często gubić. W moim przypadku takimi przedmiotami są głównie akcesoria do włosów oraz biżuteria. Długo trzymałam wszystko w jednej kasetce, ale całkiem niedawno odkryłam świetną alternatywę.

Do czego używać torebek strunowych?

torebki strunowe producentJeszcze do niedawna wszystkie małe przedmioty typu: gumki do włosów, spinki, treski czy chociażby biżuterię trzymałam w kasetce. Był to jedyny znany mi sposób przechowywania takich przedmiotów ponieważ jak wiadomo one lubią się często gubić. Niestety pomimo tego, że zawsze wszystko chowałam do kasetki to i tak często nie mogłam czegoś znaleźć. Czasami nie mogłam doszukać się malutkich kolczyków, a czasami wsuwek do włosów. Kolejnym problemem było plątanie się rzeczy, jak na przykład łańcuszków. Nierzadko też podczas prób ich rozplątywania zdarzało się, że coś w nich zepsułam. Kiedyś jednak natrafiłam na stronę internetową z różnymi ciekawymi rozwiązaniami i tam właśnie znalazłam sposób na to, aby wszystkie małe przedmioty pakować w torebki strunowe producent takich woreczków posiadał na swojej stronie internetowej różne ich wymiary, co dodatkowo było dla mnie ogromną zaletą ponieważ mogłam popakować wszystko w zależności od ilości lub rozmiaru. Woreczki strunowe okazały się naprawdę niezwykle przydatne ponieważ odkąd w nie pakuję swoje rzeczy te nie giną, ani też się nie plątają.

Po pewnym czasie znalazłam również inny sposób na wykorzystanie takich torebek strunowych. Idealnie bowiem zdają swój egzamin w kuchni, a w szczególności w przypadku przypraw. W torebeczce strunowej możemy zmieścić sporo danej przyprawy co sprawia, że nie musimy trzymać w koszyku kilku opakowań jednej z nich. Poza tym dzięki szczelnemu zamknięciu przyprawy nie wietrzeją tak szybko.