Kobiece ciało może być piękne bez względu na rozmiar. Nie ma ludzi idealnych, zatem każda figura będzie miała swoje wady i zalety. Ważne żeby potrafić się w taki sposób ubrać, aby atuty były wyeksponowane, a mankamenty zatuszowane.

Która figura jest najmniej kobieca?

typy figury testNasze ciało nigdy nie jest idealne, bo każdy ma kompleksy i dąży do czegoś, czego nie ma. Wiele osób nie mogąc się pogodzić z wyglądem swojego ciała, ciężko trenuje na słowni, aby wyrzeźbić ciało i wpłynąć na jego kształt oraz rozmiar. To wszystko po to, aby dobrze się czuć we własnym ciele.  Pierwszym krokiem powinno być poznanie własnego typu figury, aby móc się lepiej ubierać. Jeżeli interesują nas typy figury test będzie najlepszym i najłatwiejszym sposobem na ich ustalenie. Znając swój typ sylwetki znacznie łatwiej modnie się ubrać, gdyż wiemy w czym dobrze wyglądamy, a czego lepiej unikać. Każda kobieta jest inna, ale każda chce dobrze wyglądać. Można się dobrze czuć we własnej skórze, ale trzeba umieć dobrać odpowiednie stylizacje, aby podkreślić atuty. Jeżeli chcemy ustalić jakie są typy figury test dostępny w internecie w kilka chwil pozwoli nam ustalić nasz typ. Wbrew pozorom znajomość swojej sylwetki może przynieść nam wiele korzyści, ponieważ już zawsze nasze stylizacje będą idealnie dobrane do figury. Za idealną i najbardziej kobiecą jest uznawana sylwetka w kształcie klepsydry, gdzie jest wyraźnie zaznaczona talia, pełny biust i proporcjonalne ramiona i biodra. Natomiast najmniej kobieca jest w typ prostokąta.

Każda figura ma w sobie coś kobiecego, czasem wystarczy to wydobyć, poprzez odpowiednie stylizacje. Nie mniej jednak niewiele kobie ma idealną sylwetkę, na której wszystko dobre leży, a pomimo tego nawet sylwetkę w kształcie jabłka, odwróconego trójkąta czy prostokąta, można dobrze ubrać.