Młodość nie trwa wiecznie i każdy powinien się z tym pogodzić, jednak kobiety mają z tym największy problem. Młodość kojarzy się nam z siłą, pięknem i najlepszymi latami życia. Aby przedłużyć młodość i zachować jędrność skóry, kobiety poddają się wielu zabiegom, stosowanym na całe ciało.

Co powoduje zabieg kwasem hialuronowym?

kwas hialuronowyPo trzydziestym roku życia stopniowo zmniejsza się ilość produkowanego przez naszą skórę kolagenu. Traci ona jędrność, staje się mniej elastyczna i bardziej podatna na podrażnienia. Na wygląd naszej skóry wpływa wiele czynników, a jest to między innymi tryb życia, dieta, nałogi, czy geny, które dziedziczymy po naszych przodkach. Aby wzmocnić i zregenerować naszą skórę, kobiety stosują kwas hialuronowy, który silnie oddziałuje na komórki skóry, znajdujące się w jej głębszych warstwach. Jest on popularnie stosowany w kremach przeciwzmarszczkowych, ponieważ wykazuje silne działanie napinające, a przy regularnym stosowaniu wygładza drobne zmarszczki i bruzdy. W salonach kosmetycznych możemy się poddać zabiegom z zastosowaniem silnie skoncentrowanego kwasu hialuronowego, który w błyskawicznym tempie wygładza nam skórę i przywraca młodzieńczy wygląd. Efekt zabiegu utrzymuje się przez kilka miesięcy, po których należy go powtórzyć. Dodatkowo właściwa pielęgnacja skóry, może wydłużyć ten efekt. Kwas jest najczęściej stosowany w obrębie twarzy, ponieważ oznaki starzenia są tym rejonie najbardziej i najszybciej widoczne. Po jego zastosowaniu znikają kurze łapki i opadające kąciki ust.

W dobrych salonach kosmetycznych zabieg z zastosowaniem kwasu wykonanym po wcześniejszej konsultacji z dermatologiem, który oceni, czy nie występują jakieś przeciwwskazania do zastosowania takiej metody. Cena zabiegu jest uzależniona od ilości środka, który trzeba zastosować.

Więcej informacji na stronie: www.beautologyparlour.com.pl