Nowości w kosmetologii z każdym dniem stają się coraz bardziej innowacyjne. Wiele problemów skórnych uda się skorygować bez użycia skalpela. Korzystają na tym osoby, które obawiają się chirurgicznych, inwazyjnych zabiegów. Ja również byłam zadowolona z takiego rozwoju, ponieważ nie zdecydowałabym się na żadną operację plastyczną w celu poprawienia wyglądu.

Właściwości lasera frakcyjnego

frakcyjna rf mikroigłowaCo jakiś czas zapoznaję się z obecnymi ofertami w kosmetyce i czytam na temat nowych zabiegów. Jakiś czas temu zainteresowała mnie frakcyjna rf mikroigłowa która ma bardzo szeroki wachlarz zastosowań. Efekty które można osiągnąć pozytywnie mnie zaskoczyły. Przede wszystkim, za pomocą lasera można sprawić, że skóra zostanie pozbawiona brzydkiego odcienia szarości. Pobudzi się do pracy i zacznie regenerować poprzez dotarcie lasera do głębszych warstw skóry. Dzięki temu, laser skutecznie rozbija zmarszczki i cera staje się bardziej napięta. Zwiększa się jej nawilżenie. Moim problemem odkąd pamiętam były rozszerzone pory, dlatego też szukałam zabiegu, który pomógłby mi je zniwelować. Dzięki temu trafiłam na ten laser. Jednak nie spodziewałam się, że ma on aż tyle zastosowań. Nawet rozstępy potrafi rozbić i pozbyć się blizn powstałych po trądziku. Dlatego wybrałam się na zabieg głównie z powodu rozszerzonych porów, a zyskałam znacznie więcej niż bym się spodziewała.

Wątpię, że znalazłabym jakiś lepszy zabieg dla mojej twarzy. Jednocześnie pozbyłam się wszelkich problemów z moją cerą. Pierwsze oznaki starzenia zniknęły, pory zostały zmniejszone, a skóra zyskała utracony wigor. Kiedy tak przebyłam całą serię zabiegów, wiedziałam, że zrobiłam dla mojej skóry to co najlepsze. Dobrze, że wybrałam też jeden z najlepszych gabinetów, bo to też jest niezwykle ważne.