Jakiś już czas temu, a będzie to pewnie mniej więcej siedem do ośmiu lat temu, postanowiłam, że poszukam sobie całkiem nowej pracy. Ostatecznie postanowiłam wtedy, że będę się zajmować drukowaniem różnych rzeczy na tkaninach. Zdecydowałam tak, ponieważ wygrałam wtedy bardzo dobrą drukarkę między innymi do tkanin i bardzo mi się to spodobało.

Jaki nadruk na tkaninie jest najlepszy?

nadruki na tkaninyMoja firma powstała przede wszystkim dlatego, że wygrałam w pewnym konkursie bardzo dobrą drukarkę, dzięki której możliwe było wykonywanie nadruków na tkaninach. Jak się potem okazało jest to bardzo dobre zajęcia, co więcej jest także bardzo opłacalne. Wiele osób poszukuje firm wykonujących nadruki na tkaniny. Zamawia się przede wszystkich logo firmy lub inne napisy reklamowe. Ja dowiedziałam się o tym całkiem przypadkowo, kiedy poszukiwałam czegoś co mogłabym robić z wygraną przede mnie drukarką. Jak się okazało był to bardzo dobry model, który mógłby być używany także do produkcji, a nie tylko do domowego użytku. Pomyślałam wtedy, że i tak poszukuję całkiem nowej pracy, więc powinnam z tego skorzystać i cieszyć się tym, że takie nadruki są bardzo poszukiwane na rynku. Dowiedziałam się bardzo dużo na temat tego rynku. Jak to zrobiłam? Otóż wpisałam w największą a zarazem najbardziej mi znaną wyszukiwarkę internetową następującą frazę – nadruki na materiałach. I tak dowiedziałam się tego, że jest to opłacalny i bardzo poszukiwany biznes. 

Co ważne mogłam także przeczytać o tym, że moja drukarka jest modelem bardzo dobry i polecanym do produkcji masowej, co było bardzo dobrą wiadomością. Mogłam albo rozpocząć nową pracę i drukować różne rzeczy na materiale lub też sprzedać za wysoką cenę moją nową wygraną drukarkę. Wybrałam tą pierwszą opcję i założyłam firmę.