Większość ludzi na co dzień mieszka w domach czy mieszkaniach, które są dla nich oazą spokoju i bezpieczeństwa. Jednak część z nich pragnie też mieć drugi domek, który będzie stał na działce i stanowił idealne miejsce do wypoczynku.

Jak wyglądają oryginalne domki holenderskie?

transport domków holenderskich trójmiastoNa działkach rekreacyjnych czy letniskowych bardzo często stawiane są niewielkie domki, które służą jako miejsce noclegowe dla członków rodziny. Ich metraż jest znacznie mniejszy niż domu jednorodzinnego, ale też technika ich budowy znacznie odbiega od murowanych obiektów mieszkalnych. Mogą to być klasyczne drewniane domki letniskowe lub holenderskie, zwane angielskimi. W ostatnim czasie szczególnie często są wybierane domki holenderskie, ponieważ są one bardzo funkcjonalne i stosunkowo tanie. Domki te są przede wszystkim sprzedawane w całości i są mobilne, ponieważ mają zamontowane podwozie. Jeżeli interesuje nas transport domków holenderskich Trójmiasto jest miejscem, gdzie działa kilka firm, zajmujących się ich sprzedażą i dowożeniem w dowolne miejsce. Przede wszystkim dysponują one specjalnymi ciężarówkami, którymi można bezpiecznie transportować domki. W razie konieczności są w stanie domek dowieźć na lawecie. Domki angielskie mogą być wykorzystywane sezonowo lub całorocznie, ponieważ są odpowiednio ocieplone i odizolowane od zimna wełną mineralną. Wewnątrz posiadają wydzielony salon z aneksem kuchennym, sypialnie i łazienkę. W zależności od rozmiarów obiektu, może się w nim znajdować więcej funkcjonalnych pomieszczeń.

Powszechnie domki holenderskie są wykorzystywane jako tymczasowe miejsce zamieszkania lub domek letniskowy. W zależności od wybranego modelu, domek może pomieścić cztery, a nawet sześć osób, z zachowaniem komfortowych warunków życia.