Z florystyką mam do czynienia praktycznie od dziecka. Od kiedy pamiętam moi rodzice prowadzili kwiaciarnie, która cieszyła się dużym zainteresowaniem na osiedlu. Nic więc dziwnego, że kształciłam się w tym samym kierunku. Rodzice zarazili mnie pasją do kwiatów.  Nie otworzyłam jednak swojej kwiaciarni- postanowiłam zadziałać nieco inaczej.

Sklep z akcesoriami florystycznymi

akcesoria florystyczneOd dziecka byłam wprowadzona w świat florystyki. Był on częścią mojego życia co tego stopnia, że postanowiła wykształcić się w tym kierunku. Z wykształcenia jestem więc florystą i przy okazji ogrodnikiem. Jednak zawsze miałam zacięcie biznesowe i wiedziałam, że chce prowadzić swoją firmę. Po długich przygotowań otworzyłam więc nie kwiaciarnię, ale sklep z dodatkami dla florystów. Wiedziałam, że moi rodzice bardzo potrzebowali dobrego zaopatrzenia, a było go jak na lekarstwo. Żeby dobrze wpisać się we współczesne trendy, mój sklep funkcjonuje zarówno w wersji fizycznej, jak i online. Zadbałam o to, aby akcesoria florystyczne, które sprzedaje, były jak najwyższej jakości a przy okazji w przystępnych cenach. Ofertę mam tak szeroką, że czasami klienci wracają po kilka razy, żeby móc przejrzeć wszystkie półki sklepowe i wybrać najbardziej odpowiadające im dodatki. Akcesoria florystyczne to bowiem nie tylko gąbki florystyczne, kosze, nożyce i wazony, ale też bardzo szeroka gama dodatków, którymi ozdabia się różnego rodzaju kompozycje. I to one sprzedają się ostatnio w największych ilościach.

Pasję do florystyki, którą w dzieciństwie zarazili mnie moi rodzice, postanowiłam wykorzystać w postaci stacjonarnego i internetowego sklepu. Wyposażyłam go w bardzo bogatą i przy okazji przystępną dla każdego ofertę. Klientów mam więc bardzo dużo, a ich liczba ciągle rośnie.