Jeżeli planujemy zakup domu mieszkalnego lub rekreacyjnego, warto zagłębić temat realizowanych projektów z drewna. Firmy specjalizujące się w kompleksowym budownictwie z drewna, w dużej mierze uzależniają efekt końcowy od potrzeb i oczekiwań klienta.

Zalety domków z drewna

polski producent domków z drewnaOferta domków drewnianych obejmuje budownictwo mieszkalne oraz rozmaite formy rekreacyjne. Dzięki szerokiej możliwości doprecyzowania rozmaitych szczegółów, konstrukcja wraz z wszystkimi wykończeniami będzie wykonana zgodnie z sugestiami klienta. Polski producent domków z drewna oferuje szeroki wybór projektów jednorodzinnych, z możliwością określenia indywidualnych preferencji. W standardowej wersji domu całorocznego znajduje się ocieplenie wełną mineralną, stolarka okienna i drzwiowa oraz pokrycie blachodachówką. Powierzchnia użytkowa zapewnia zagospodarowanie salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz tarasu. Interesującym rozwiązaniem są również domki rekreacyjne, które z powodzeniem mogą być zamieszkiwane o każdej porze roku. Wiele projektów przewiduje taras, co dodatkowo podwyższa walory użytkowe takiego domku letniskowego. Do wyboru klienta pozostaje rodzaj zadaszenia, wykończenie podłóg i stolarki okiennej. W zależności od potrzeb, można również określić rozmieszczenie okien, drzwi itp. W standardowym wykonaniu domki wyposażone są w niezbędne instalacje wodno – kanalizacyjne. Domki letniskowe z drewna realizowane są oczywiście w rozmaitej kolorystyce.

Na każdym etapie budowy konsultowane są z klientem wszystkie bieżące kwestie dotyczące realizacji projektu. Producent zapewnia wykorzystanie do budowy sprawdzonych materiałów wysokiej jakości. Kompleksowa obsługa obejmuje projekt, poprzez fachowe doradztwo i wykonanie, wraz z dostarczeniem do klienta i montażem.