Nie lubiłam chodzić na zakupy, bo nie sprawiały mi one przyjemności. Wszędzie w sklepach była odzież w małych rozmiarach i nigdy nie mogłam znaleźć nic dla siebie. Nie chciałam nosić jakichś niemodnych ubrań i długo szukałam jakiegoś sklepu, gdzie dostępna była modna odzież dla puszystych.

Modna i tania odzież dostępna w sklepie

tania moda plus sizeW sobotę wstałam bardzo wcześnie. Postawiłam sobie za cel, ażeby sprawdzić wszystkie sklepy odzieżowe w mieście i znaleźć taki, w którym dostępna byłaby tania moda plus size, którą się interesowałam. Do godziny dwunastej nie znalazłam żadnego sklepu, aż w końcu trafiłam na osiedle, gdzie był skwer handlowy. Było tam mnóstwo sklepów z odzieżą damską i na jednym z nich był napis, że dostępne są duże rozmiary. Od razu tam postanowiłam wejść. W sklepie na wieszakach wisiało mnóstwo ubrań. Dostępne były modne sukienki, spodnie i tuniki. Wszystko było dość tanie i poczułam, że trafiłam do raju. W mojej okolicy nie było żadnego sklepu z modną odzieżą dla kobiet takich jak ja. Miałam przy sobie sporo gotówki i wszystko postanowiłam wydać. W końcu nie miałam modnych ubrań w szafie i zamierzałam to zmienić. W sklepie trafiłam na sympatyczną ekspedientkę, która pomagała mi wybrać spodnie. Wyglądałam w nich bardzo szczupło i czułam się pięknie. Ekspedientka podawała mi do przymierzalni ubrania a ja w każdym ciuchu czułam się znakomicie. Kupiłam sobie cztery torby nowych i modnych ubrań. Ze sklepu wyszłam szczęśliwa, bo wydawałam niewiele.

Diametralnie zmieniłam styl ubierania się, co od razu zauważyły moje koleżanki z pracy. Dzięki modnym ubraniom nabrałam więcej pewności siebie. Nawet wzbudziłam zainteresowanie u kolegi, który od dawna mi się podobał. Zaprosił się na kawę i lody. Przyjęłam jego zaproszenie.