Zgodnie ze statystykami nawet osiemdziesiąt pięć procent kobiet goli nogi, gdyż jest to podstawowy zabieg higieniczny. Mężczyźni także się golą w innych miejscach niż na twarzy, ale robią to znacznie rzadziej. Co do metody golenia, to jest ich kilka.

Ile czasu zajmuje depilacja laserem?

depilacja laserowa w ŁodziZdecydowana większość kobiet goli nogi i pachy jednorazową maszynką, którą można kupić w każdym sklepie kosmetycznym czy drogerii za kilka – kilkanaście złotych. Bez wątpienia jest to najtańsza metoda, dająca zadowalające efekty, ale na bardzo krótki czas, bo zaledwie na kilkanaście godzin. Po tym czasie cały zabieg trzeba powtórzyć więc jest to mało efektywna metoda. Znacznie lepszy będzie elektryczny depilator czy plastry z woskiem, które dają uczucie gładkiej skóry na kilkanaście dni. Jednak żadna z nich nie daje trwałych efektów, co jest ich największym minusem. Pod tym względem najlepsza jest depilacja laserowa w Łodzi, która daje trwałe efekty. Jest ona prowadzona przez salony kosmetyczne i mogą się jej poddać kobiety jak i mężczyźni. Przeważnie panie decydują się na depilację nóg, pach i okolic bikini, ale można tą metodą usuwać owłosienie z twarzy, pleców, brzucha czy rąk. Depilacja laserowa jest bezbolesna i bezpieczna, dlatego też jest tak szeroko polecana. Przeciętnie jeden zabieg trwa od piętnastu do trzydziestu minut, a trzeba ich wykonać od dziesięciu do nawet trzynastu, z zachowaniem kilkunastodniowych odstępów. Kompletna depilacja laserowa zajmuje około dwunastu miesięcy.

Nie tylko w Łodzi, ale w każdym mieście znajdziemy salon kosmetyczny, który ma na wyposażeniu laser do depilacji. Z każdym rokiem systematycznie przybywa klientów, którzy zdecydowali się na taką metodę usuwania zbędnego owłosienia, ponieważ jest ona skuteczna.