Na Polskim rynku pojawia się coraz więcej produktów do męskiej pielęgnacji. Do tej pory mężczyźni mogli narzekać na deficyt tego typu kosmetyków. Dzisiaj bardzo modny stał się zadbany męski zarost oraz włosy. Powstają również liczne salony fryzjerskie oraz barberownie skierowane jedynie na profesjonalną i kompleksową pielęgnację męskich włosów i zarostów.

Pasta do utrwalania włosów

pasta do włosów apothecary 87Zwłaszcza jeśli mężczyzna decyduje się na zapuszczenie bujnego zarostu na twarzy, powinien pamiętać, że broda musi współgrać z fryzurą na głowie. Tylko wtedy cała twarz mężczyzny prezentuje się dobrze. Owłosienie mężczyzn znacznie różni się od włosów kobiecych. Dlatego nie poleca się, aby mężczyzna korzystał z damskich kosmetyków do mycia i układania włosów. Faceci powinny decydować się na produkty stworzone z myślą o nich i dedykowane ich potrzebom. Tak jak można zakupić specjalne akcesoria i kosmetyki do zarostu na twarzy, tak samo dostępne są ich odpowiedniki, ale skierowane dla włosów. Akcesoria do wyczesywania włosów, specjalne szampony oraz odżywki i produkty do stylizacji fryzur oferuje Apothecary 87. Pasta do włosów Apothecary 87 pomaga w codziennym układaniu fryzury, utrwala włosy na cały dzień, a jednocześnie je pielęgnuje. Sprawia, że męskie włosy stają się gładkie i błyszczące, a przecież na tym facetom zależy najbardziej. Żaden mężczyzna nie chce, aby jego fryzura, starannie przystrzyżona, wyglądała niechlujnie.

Z myślą o mężczyznach, którzy nie lubią błyszczącego, gładkiego efektu na włosach została stworzona pasta utrwalająca z wykończeniem matowym. Dzięki temu jest kompletnie niewidoczna na włosach, ale dobrze je wygładza, pielęgnuje i utrwala. Pasta nałożona suche włosy w odpowiedniej ilości nie skleja włosów oraz nie zasycha.