Firma, w której obecnie pracuję, co roku organizuje imprezę. Każdego roku dzielimy się obowiązkami związanymi z organizacją tego przyjęcia, więc każdemu z pracowników przypada inna rola. Mi w tym roku w udziale przypadło załatwienie posiłków. Początkowo wydawało mi się, że będzie to naprawdę trudne, ponieważ każdy ma inne wymagania, inną dietę, a także oczekuje czegoś innego.

Jak znalazłam idealny catering na firmową imprezę?

catering na imprezę firmową warszawaZdecydowałam się jednak poszukać odpowiedniego cateringu, ponieważ forma ta była najprostsza, a także cena była najbardziej korzystna. Jeśli chodzi o catering na imprezę firmową Warszawa jest miastem, w którym bez problemu znalazłam odpowiednią firmę. Po wpisaniu odpowiedniego hasła w moją wyszukiwarkę internetową, weszłam na stronę firmy cateringowej, która miała najlepsze opinie użytkowników. Na stronie znalazło się kilka propozycji różnych gotowych menu, a przy każdym z nich zaznaczone było, w jaki sposób mogę je modyfikować. Miałam także możliwość skomponowania własnego menu z uwzględnieniem diet, takich jak dieta wegańska, wegetariańska, czy bezglutenowa. Muszę tutaj zaznaczyć, że firma zapewniła mnie o punktualnej dostawie i tak też rzeczywiście było. Posiłki, jakie przyjechały okazały się być bardzo smaczne, świeże, a także smakowały każdemu. Ilość jedzenia była dobrze dostosowana do ilości osób, które brały udział w imprezie, więc nic się nie zmarnowało. Posiłki były dostarczane w postaci gotowej do podania, dzięki czemu nie musieliśmy martwić się ich temperaturą, czy też odgrzewaniem.

Dostarczane były w specjalnych pojemnikach termoizolacyjnych, które zapewniły odpowiednią temperaturę potrawom. Wszystko zgodnie z zamówieniem. Jeśli chodzi o cenę to okazała się być naprawdę korzystna. Stosunek jakości potraw i ich ilości do ceny jest naprawdę dobry, w związku z czym każdemu mogę polecić skorzystanie z firmy cateringowej z Warszawy.