Przygotowywałam się właśnie do narodzin mojego pierwszego dziecka. Miało ono urodzić się w zimowym miesiącu, dlatego kupiłam ciepłą kołderkę do łóżeczka. Dokupiłam do niej komplet poszewek, ale okazało się, że są one za duże. Wyglądało to bardzo nieestetycznie, a do tego było zwyczajnie niepraktyczne. Postanowiłam, że najlepiej będzie kupić cały komplet pościeli. Wtedy na pewno wszystko będzie pasowało do siebie.

Kupno pościeli niemowlęcej w rozmiarze 120×60

pościel niemowlęca 120x60Sprawdziłam, że do tego łóżeczka najlepsza będzie pościel niemowlęca 120×60. Teraz, będąc w sklepie szukałam już tylko takich wymiarów. Na szczęście już w jednym z pierwszych sklepów, znalazłam pościel dla niemowląt odpowiadającą temu rozmiarowi. Była to delikatna, bawełniana pościel, która w dotyku była bardzo miękka i gładka. Bardzo podobało mi się jej wykończenie, to znaczy chowany suwak i kryte szwy. Dzięki temu miałam pewność, że dziecko niczym w nocy się nie podrapię. Sprzedawczyni odpowiedziała mi również, że jest to hipoalergiczny materiał, który w żaden sposób nie powinien spowodować podrażnień ani uczuleń na delikatnej skórze noworodka. Pościel jest kolorowa, ale farbowana jest za pomocą naturalnych farb, bez dodatku sztucznych parabenów. Dzięki temu zyskam pewność, że moje dziecko dostanie wszystko to, co najlepsze. Kupiłam tą pościel i już wkrótce przekonałam się, że to był bardzo dobry wybór.

Przede wszystkim zakupiony przeze mnie produkt był wysokojakościowy i spełniał moje wymagania odnośnie trwałości i wytrzymałości nawet po wielokrotnym praniu. W połączeniu z niską ceną tej pościeli, to było bardzo satysfakcjonujące. Ważne było dla mnie również to, że ten produkt spełniał wszystkie normy dopuszczające go do obrotu jako artykuł przeznaczony dla dzieci i niemowląt.