Ostatnio bardzo modne stały się wśród dzieci motorki akumulatorowe. Kilka kolegów mojego syna z przedszkola takie miało, było więc kwestią czasu, kiedy nasz synek poprosił nas o taki prezent. Zdecydowaliśmy z mężem, że kupimy mu taki motorek na urodziny. Ponieważ te syn miał już niedługo, nie musiał nawet za długo czekać na upragnioną zabawkę. 

Jaki motorek akumulatorowy jest najlepszy?

motorki na akumulator dla dzieciWybraliśmy się z mężem do sklepu z zabawkami po prezent. Ponieważ syn umiał już jeździć na rowerze, uzgodniliśmy, że najlepszy będzie dla niego motor na dwóch kółkach. Okazało się, że motorki na akumulator dla dzieci są teraz bardzo popularne i w sklepie jest ich bardzo duży wybór. Dla naszego synka wybraliśmy motorek o niezbyt dużym przyśpieszeniu i energooszczędnym akumulatorze. Miał on w pełni skrętne koła i ruchomą kierownicę. Umożliwiało to dziecku bezpieczną i płynną jazdę. Motorek sam w sobie, mimo że na dwóch kółkach był bardzo stabilny, nie mieliśmy więc możliwości, że dziecko poradzi sobie z jego obsługa. Poza tym zawsze mogliśmy mu dokupić i zamontować boczne kółka, gdyby zaszła taka potrzeba, gdyż motorek miał takie usprawnienie. Był on również bezpieczny, ponieważ do zestawu dołączony był pilot dla rodzica, którym mogliśmy w razie konieczności spowolnić motorek lub całkowicie go wyłączyć, gdyby dziecko za daleko odjechało.

Zakupiony przez nas motorek okazał się bardzo wygodny i praktyczny. Syn bardzo szybko załapał jak go odpowiednio prowadzić, choć na początku nie obyło się bez kilku upadków. Mimo wszystko było on zadowolony ze swojego motocykla. Akumulator okazał się bardzo energooszczędny, szybko się ładował, a jedno ładowanie wystarczało na długie godziny zabawy dla dziecka. Byliśmy bardzo zadowoleni z wysokiej jakości zabawki.