Bardzo dawno nie robiłem żadnych badań diagnostycznych. Można powiedzieć, że trochę zaniedbałem swoje zdrowie. Ponieważ ostatnio coś mnie nieprzyjemnie kuło w boku, postanowiłem udać się kardiologa. Jako, że nie korzystam z publicznej służby zdrowia, chciałem znaleźć coś prywatnie. Tak jest szybciej, unika się długich kolejek i nie potrzeba żadnego skierowania. 

Prywatny kardiolog w Krakowie 

kardiolog kraków prywatniePonieważ nigdy nie chorowałem, nie wiedziałem gdzie znajdę dobrego, prywatnego kardiologa w Krakowie. Postanowiłem poszukać opinii o popularnych lekarzach w internecie. Wpisałem w wyszukiwarkę internetową frazę: kardiolog kraków prywatnie. Znalazłem portal na którym pacjenci opowiadają o swoich perypetiach u lekarzy. Wśród wielu opinii wyróżniało się nazwisko jednego kardiologa. Pacjenci polecali go jako świetnego specjalistę. Według nich był on miły, empatyczny i bardzo cierpliwy względem pacjenta. Do tego był profesorem nauk medycznych w dziedzinie kardiologi. W swoim gabinecie od razu wykonywał wszelkie badania, dlatego nie wysyłał pacjentów na poszukiwania przychodni czy gabinetów, gdzie będą musieli się znów udać. Diagnozę stawiał szybko i trafnie. Nigdy nie bagatelizował nawet najdrobniejszych problemów z sercem czy ciśnieniem. Postanowiłem się do niego zapisać. Dostałem się dość szybko. Już tydzień później byłem u niego w gabinecie.

Muszę przyznać, że wszystkie opinie o nim się sprawdziły. Od razu podczas wizyty przeprowadził mi wszystkie możliwe badania kardiologiczne, nie tylko te podstawowe jak pomiar ciśnienia czy EKG. Był przy nim niezwykle dokładny. Na szczęście badania nie wykazały niczego niepokojącego. Kłucie w boku było spowodowane najprawdopodobniej stresem. Miałem brać przez miesiąc leki i gdyby objawy nie ustąpiły, zgłosić się do niego na ponowne badania.