Mąż zrobił mi niespodziankę. W trakcie mojej nieobecności w domu zrobił szybki remont. Byłam na czterodniowej konferencji we Wrocławiu. Pojechałam z koleżanką z pracy. Musiałam raz na jakiś czas brać udział w takich spotkaniach. Wiele się z nich uczyłam i to było dla mnie bardzo ważne.

Siostra wybrała dla nas piękną pościel

pościel satyna bawełniana marki andropolMąż zupełnie nic nie wspominał o remoncie sypialni chociaż rozmawiałam z nim kilka razy w trakcie mojej nieobecności. Kiedy wróciłam nie mogłam uwierzyć własnym oczom. Sypialnia była odmalowana. Mieliśmy nowe, duże łóżko z wygodnym materacem a na nim znajdowała się piękna satynowa pościel. Zupełnie się tego nie spodziewałam i na początku nie wiedziałam co mam powiedzieć. Sypialnia bardzo mi się podobała. Szczególnie pościel satyna bawełniana marki andropol. Okazało się, z e moja siostra zakupiła tą pościel jak wiedziała jakie mąż zamówił łóżko. Sypialnia po remoncie pięknie się prezentowała. Była bardzo elegancka i chętnie spędzałam w niej czas. Łóżko było bardzo wygodne a pościel miękka w dotyku. Ucieszyłam się z niespodzianki i podziękowałam mężowi za jego pracę i zaangażowanie, które włożył żeby mnie tak pozytywnie zaskoczyć. Siostry dopytałam się gdzie kupiła taką piękną pościel. Była idealnie dobrana i kolorystycznie i materiałowo. Okazało się, że koło siostry otworzyli sklep z pościelami i firma andropol jako producent zaoferował dobre ceny. Umówiłam się z siostrą i razem pojechałyśmy do tego sklepu.

Postanowiłam kupić sobie jeszcze dwie pościele na zmianę. Zdecydowałam się także na satynę bo materiał ten był dla mnie idealny. Nie wymagał szczególnego prania. Można było korzystać z pralki. Lubię chodzić na zakupy i wydawać pieniądze na dobre rzeczy pod względem jakości bo wiem, że będą one mi dłużej służyły.