Postawiłem na prywatną placówkę rehabilitacyjną, bo w okolicy takiej nie było. Byłem doświadczony i znałem wielu specjalistów, którzy chętnie zgodzili się u mnie pracować. Wszystko załatwiłem samodzielnie, gdyż miałem znajomości. Został mi jeszcze do kupienia tylko sprzęt.

Kupienie do placówki nowoczesnego sprzętu rehabilitacyjnego

sprzęt rehabilitacyjny białystokPostawiłem przede wszystkim na nowoczesny sprzęt do rehabilitacji, ponieważ w takiej placówce jak moja taki właśnie musiał być. Znałem kilku sprawdzonych dostawców i wiedziałem dzięki temu do kogo zwrócić się po nowoczesny i niezawodny sprzęt rehabilitacyjny Białystok był miastem, gdzie działał jeden z tych dostawców i dlatego do niego się zgłosiłem, gdyż miałem najbliżej. Dobrze wybrałem, ponieważ dostawca ten miał cały sprzęt rehabilitacyjny, który planowałem kupić. Sprzęt do najtańszych nie należał, jednak dawał gwarancję niezawodności i skuteczności a to miało dla mnie ogromne znaczenie. Za zamówiony sprzęt zapłaciłem gotówką od ręki i dzięki temu dostałem dość spory rabat, a tego się nie spodziewałem. Dla mnie to miało spore znaczenie. Sprzęt ustawiłem w poszczególnych salach, gdzie miały być wykonywane konkretne zabiegi. Sale również prezentowały się nowocześnie i wszystko do siebie pasowało idealnie. Moja placówka jako jedna z niewielu dysponowała tak nowoczesnym i skutecznym sprzętem rehabilitacyjnym. Dawało mi to gwarancję, że zabiegi przyniosą odpowiednie rezultaty i wszyscy pacjenci na pewno będą bardzo zadowoleni.

Już w pierwszym miesiącu na rehabilitację w mojej placówce zapisało się ponad pięćdziesiąt osób. Placówka była czynna przez cały dzień i dzięki temu nie było żadnego problemu z rozplanowaniem zajęć. Każdy, kto zapisał się na rehabilitację miał zabiegi wykonywane regularnie.