W komfortowych i klimatycznych wnętrzach nie może zabraknąć efektownych dekoracji. W sprzedaży polecane są różne produkty, uwzględniające zróżnicowane gusta klientów. Jednym z ciekawych rozwiązań może być niebanalna sztukateria, którą można dopasować do wielu wnętrz.

Modne listwy z podświetleniem led

listwy przysufitowe na ledySkrupulatnie wykończone mieszkanie świadczy o dbałości o detale oraz o zamiłowaniu do profesjonalizmu. Jednym z takich przejawów mogą być starannie dobrane materiały wykończeniowe, które umożliwiają atrakcyjne wyeksponowanie wszystkich elementów wyposażenia. W ofertach proponowane są różne rodzaje listew, które nie tylko wyglądają efektownie, ale też mają wiele zalet typowo użytkowych. Dzięki podłogowym listwom można ukryć nieestetyczne kable i nierówności powierzchni. Bardziej dekoracyjną rolę pełnią listwy sufitowe, które dostępne są w różnych wymiarach i wzorach. Listwy przysufitowe na ledy mogą być dopasowane do wielkości oraz stylu pomieszczenia. Można wybierać spośród wąskich oraz szerokich listew, z oryginalnymi frezami lub wzorami florystycznymi. Takie detale wykończeniowe od razu przyciągają uwagę i nadają całemu pomieszczeniu nieszablonowego wyrazu. Oświetleniowe listwy można wykorzystać w salonie, sypialni, a także w przedpokoju – wszystko zależy od kreatywności i upodobań właścicieli. Co ważne, zarówno do bardziej stonowanych i klasycznych wnętrz, jak też do designerskich projektów aranżacyjnych można dopasować oryginalną sztukaterię.

Nietuzinkowe materiały wykończeniowe to niemały atut dla domowych aranżacji. Takie pomieszczenia stają się bardziej przytulne i komfortowe, ponieważ są dopracowane we wszystkich szczegółach. Dekoracyjne listwy oświetleniowe mogą być przysłowiową kropką nad „i” w urządzanych wnętrzach.