Każdego dnia coraz ciężej mi się chodziło. Moje stopy były tak zmęczone, że nie mogłam wytrzymać. Poza tym, zauważyłam, że przez to robię mniej rzeczy niż kiedyś. Dodatkowo, moja skóra na stopach wyglądała paskudnie. Byłą twarda, skorupowata i wstydziłam się chodzić na basen, czy latem ubierać odkryte buty.

Zabiegi z kwasami na stopy

pedicure kwasowy bydgoszczPostanowiłam poszukać pomocy w jakichś salonach, chociaż nigdy wcześniej nie byłam jakąś ich wielką zwolenniczką. Zajmowałam się domem i pracą i nie miałam czasu na takie rzeczy. Jednak w końcu musiałam zająć się też i sobą, a nie tylko myśleć o innych. W moim wypadku pedicure kwasowy bydgoszcz byłby zbawienny na takie stopy. Wyczytałam, że to super innowacyjny zabieg, który w kilka chwil powoduje, że stopy znów wyglądają jak dawniej. Kwasy zazwyczaj są kojarzone z zabiegami na twarz, jednak teraz odkryto, że można ich używać również do stóp. Kwas wnika głęboko w warstwy skóry i dzięki czemu działa 100 razy mocniej niż nawet najlepszy krem. Usiadłam zadowolono w salonie i miałam taką swoją małą chwilę relaksu. Miła kosmetyczka, która zajmowała się też zabiegami na stopy, kazała mi się zrelaksować. Nałożyła mi kwasy na stopy na takich plasterkach. Musiałam tak trochę posiedzieć, ponieważ czas zabiegi dobiera się według stanu stóp, a moje były bardzo zrogowaciałe. Następnie zdjęto mi plastry, wszystko ładnie zeszło, resztę pani usunęła mi tarką i na to wszystko nałożyła krem nawilżający o przyjemnym zapachu.

Nie wiem, dlaczego wcześniej nie wybrałam się do kosmetyczki. Po co tyle zwlekałam. W końcu skończył się mój problem z obolałymi stopami. Mam delikatne pięty i już nie muszę wstydzić zakładać odkrytych butów. Pierwszy raz poszłam do pracy w sandałkach od paru dobrych lat. Super efekty są dzięki tym kwasom.