Remontem łazienki zakończyłam trwający tak naprawdę kilka lat ogromny remont domu, który odziedziczyłam w spadku po rodzicach. Razem z mężem włożyliśmy wiele siły oraz oczywiście ogromną ilość pieniędzy w renowację domu. Łazienka stała się moim ulubionym pomieszczeniem w domu, głównie dzięki designerskiemu grzejnikowi. Warto było wydać na niego sporą sumkę.

Grzejnik może być elementem dekoracyjnym łazienki

grzejniki łazienkoweZarówno ja, jak i mój mąż jesteśmy osobami, które dużą uwagę zwracają na estetykę otoczenia. Być może dlatego remont naszego domu zajął tak dużo czasu – każde pomieszczenie zostało dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Oczywiście nie zapominamy też funkcjonalności rzeczy, które znajdują się w naszym domu. Kiedy zaczęliśmy planować wygląd naszej dużej łazienki wydawało mi się, że nie warto inwestować w grzejniki łazienkowe, ponieważ psują one wygląd pomieszczenia. Tymczasem okazało się, że sklepy oferują obecnie naprawdę świetnie wyglądające, nowoczesne grzejniki, które sprawiają, że łazienka wygląda modnie i ciekawie. My zdecydowaliśmy się na złoty grzejnik łazienkowy. Jego niepowtarzany design wynika z jego kształtu, tj. heksagonu. Kształt ten świetnie też nadaje się do tego by wieszać na nim ubrania, kiedy zabraknie miejsca na suszarce. Złoty kolor kaloryfera sprawia, że nasza łazienka wygląda dość luksusowo.

Jestem niesamowicie szczęśliwa z wyglądu mojej łazienki. Kiedy znajomi po raz pierwszy odwiedzili nas po remoncie byli zachwyceni łazienką. Wielką furorę wywołał grzejnik łazienkowy, który został przez znajomych uznany za element dekoracyjny. Kiedy dowiedzieli się, że jest to niezwykłe funkcjonalna rzecz byli po wrażeniem. Z tego co wiem kilka tygodni temu zakupili podobny kaloryfer do łazienki w ich domu.

Modernistyczne grzejniki do łazienki można znaleźć na: https://www.jaga.com.pl/