Od wielu lat nosze kolorowe soczewki ponieważ uważam, że potrafią być rewelacyjnym dopełnieniem zarówno makijażu, jak i ogólnie naszego wyglądu. W sklepach online spotkałam się z najróżniejszymi soczewkami. Zarówno tradycyjnymi kolorowymi, jak i bardziej szalonymi, które potrafią zmienić całkowicie nasze oko. Ostatnim moim odkryciem są soczewki big eyes w których dosłownie się zakochałam.

Powiększanie oczu soczewkami

brązowe soczewki powiększające oczyKiedy trzy lata temu pofarbowałam swoje włosy na swój ulubiony kolor, czyli fioletowy od razu wiedziałam, że zostanie on ze mną na dłużej ponieważ bardzo ładnie podkreślał moją urodę. Problemem jednak zaczął być dla mnie mój naturalny kolor oczu, czyli niebieski. Mam bardzo jasne oczy i pod względem kolorystycznym oczy w ogóle nie współgrały z włosami, dlatego zaczęłam nosić brązowe soczewki. Okazały się być one strzałem w dziesiątkę pod tym względem bowiem doskonale wpasowały się w odcień włosów i od tamtej pory wszystko prezentowało się niezwykle spójnie i uroczo. Ostatnimi czasy jednak odkryłam nowość na naszym rynku, czyli brązowe soczewki powiększające oczy które od razu po założeniu skradły moje serce. Soczewki te sprawiają, że nasze oczy wydają się być większe, co fenomenalnie prezentuje się na żywo, a jednocześnie niezwykle naturalnie. Co więcej efekt ten potrafi odmłodzić wygląd naszej twarzy, bo jak wiemy duże tęczówki kojarzą nam się przede wszystkim wyglądem dziecka.

Soczewki powiększające oczy są świetnym wyborem, kiedy chcemy podkreślić kolor naszych oczu lub też po prostu zyskać efekt odmłodzenia. Soczewki big eyes są najczęściej kilkutonowe, więc bez problemu też całkowicie zmienimy kolor naszych oczu. Tego typu soczewki są dostępne zarówno w wersji z dioptrami, jak i bez nich co oznacza, że mogą je nosić także osoby, które nie posiadają wady wzroku.