W firmie każdy pracownik zgłaszał się do mnie jak konieczny był jakiś zakup. To ja zarządzałem pieniędzmi i decydowałem na to są wydawane. Firma należała do mojego wujka, który mi ufał i dał dostęp do konta. Zawsze rozważnie wydawałem wszelkie pieniądze.

Montaż nowych zawiasów w bramie skrzydłowej 

Zawiasy do bram skrzydłowychMarek, był pracownikiem magazynu i on często przychodził do mnie z listą zakupów. Ostatnio powiedział, że należy kupić nową bramę skrzydłową, co wydało mi się dość dziwne, bo brama była w doskonałym stanie. Temat postanowiłem osobiście zagłębić. Znałem się na bramach i tylko dzięki temu mogłem jasno ocenić sytuację. Po sprawdzeniu wszystkiego okazało się, że wystarczy zamontować nowe zawiasy i wszystko będzie działało jak należy. Zawiasy do bram skrzydłowych dostępne były w pobliskiej hurtowni, do której wybrałem się tego samego dnia zaraz po pracy. Do montażu zawiasów musiałem zatrudnić ekipę, bo sam nie byłem w stanie się tym zająć w ludzie w firmie nie znali się na montażu zawiasów. Wszystko musiało przecież zostać wykonane w pełni profesjonalnie. Z nowymi zawiasami następnego dnia pojawiłem się w firmie. Zadzwoniłem do firmy, która znała się na bramach skrzydłowych i wykonywała wszelkie naprawy i serwis. Wyjaśniłem, że w grę wchodził montaż nowych zawiasów i pracowników podesłano mi od razu. Nie było to czasochłonne zajęcie. Cieszył mnie fakt, że usługa została wykonana tego samego dnia. Z nowymi zawiasami brama skrzydłowa znowu była niezawodna.

Marek był pod wrażeniem, że tak dobrze znałem się na bramach. Dzięki temu firma zaoszczędziła sporo pieniędzy, bo same zawiasy nie były drogie. Wujek podczas spotkania rodzinnego nadmienił coś, że przepisze na mnie firmę w przyszłości. Liczyłem na to i ta informacja mnie ucieszyła.