Kupiłem budynek w centrum miasta, ponieważ potrzebowałem nowej lokalizacji dla swojej firmy. Nie miałem na ten cel pieniędzy, ale zaciągnąłem kredyt na bardzo korzystnych warunkach. Miałem więc pieniądze na kupno i wyposażenie biur w tym budynku.

Największy wybór wykładzin podłogowych w hurtowni

wykładziny podłogowe pcvNa podłogach we wszystkich biurach zamierzałem położyć wykładziny, bo było to wygodne rozwiązanie. Większość firm, które odwiedziłem miały właśnie wykładziny podłogowe PCV i sprawdzały się one doskonale. Potrzebowałem dużo metrów wykładziny i dlatego też wybrałem się do hurtowni, która uznawana była za największą w województwie. Od ludzi słyszałem, że był tam największy wybór wykładzin podłogowych, dlatego też właśnie do tej hurtowni postanowiłem pojechać. Początkowo do każdego pomieszczenia planowałem kupić wykładziny w tym samym kolorze, jednak kiedy wszedłem do hurtowni, to od razu zmieniłem zdanie. Dostępne były tam bowiem wykładziny we wszystkich możliwych kolorach. Urozmaicenie było więc wskazane, żeby biura nie wyglądały tak samo. To swojego gabinetu wybrałem gładką wykładzinę w kolorze dojrzałej wiśni. Idealnie miała ona pasować do czarnych mebli. Gabinet miałem bardzo duży i mogłem sobie pozwolić na wykładzinę w takim kolorze. Do pozostałych biur wybrałem wykładziny w ciemnych kolorach, bo zdecydowanie łatwiej było utrzymać je w czystości. Gratis do zakupu dostałem trwały klej do wykładzin, ponieważ zrobiłem duże zamówienie. Byłem zadowolony z tych zakupów.

Ekipa, którą zatrudniłem do remontu sprawnie się uwijała i dzięki temu budynek był gotowy pod koniec miesiąca. Siedziba była idealnie usytuowana, ponieważ w okolicy znajdowało się bardzo dużo firm, które zaczęły korzystać z moich usług. Cały czas przybywało mi klientów.