Pizza. Mieliśmy tak wielką ochotę na pizzę, że nie spoczęlibyśmy, gdybyśmy jej nie zjedli. Szukaliśmy restauracji w Jeleniej Górze, która zadowoliłaby nasze kubki smakowe. Szybko zwróciliśmy uwagę na to, że wiele osób poleca pizzerię, która znajdowała się blisko nas. Było to nam zdecydowanie na rękę. Uzbrojeni w portfele, ruszyliśmy na degustację.

Smak jeleniogórskiej pizzy

pizza w Jeleniej GórzeRestauracja była przestronna, urządzona w dobrym stylu. Stolik, który został nam wskazany przez miłą obsługę, idealnie spełniał nasze potrzeby prywatności. Ładne, zorganizowane menu oferowało szeroką ofertę dań w różnych porcjach. Harmonijne kompozycje smaków, które pokazywały nam opisy poszczególnych pozycji przekonały nas do złożenia zamówienia. I była to najlepsza możliwa decyzja, bo wkrótce mieliśmy się przekonać, że to najpyszniejsza pizza w Jeleniej Górze. Zamówienie, które zostało nam przyniesione przez bardzo sympatyczną panią kelnerkę parowało od ciepła. Z daleka czuć było zapach, który stanowił jedynie preludium do uczty. Puszyste ciasto, doskonały sos pomidorowy, ciągnący się ser i salami sprawiły, że jedzona przez nas pizza uszczęśliwiłaby każdy żołądek. Miała idealnie wyważone i przyprawione składniki, które charakteryzowały się niebywałą świeżością i bogactwem smaków. Jej rozmiar zdecydowanie zaspokoił głód mój, jak i mojego partnera. Wiedzieliśmy, że na pewno jeszcze nie raz wpadniemy tu z wizytą.

Pizzeria była miłym, spokojnym miejscem, którego pracownicy wykazali się dużym zrozumieniem i pozytywnym nastawieniem. Sama pizza była jak dzieło sztuki. Odkąd pierwszy raz ją skosztowaliśmy, wiedzieliśmy, że będziemy powracać do tego wspomnienia, dopóki znów jej nie zasmakujemy. I rzeczywiście, jeszcze wielokrotnie byliśmy gośćmi pobliskiej pizzerii.