Odkąd urodziłam moje córeczki, które są bliźniaczkami bardzo lubię robić im zdjęcia. Parę razy miały też okazję mieć robioną sesję w studiu u fotografa. Podobają mi się takie zdjęcia, ponieważ mają one naprawdę wyjątkowy klimat i pięknie prezentują się w rodzinnym albumie. Pierwsze takie zdjęcia miały zrobione kiedy skończyły pół roku.

Najnowsze sesja fotograficzna była bardzo udana

sesja dziecięca - śląskStwierdziliśmy, że ukończenie podstawówki przez nasze bliźniaki będzie dobrą okazją do zrobienia im profesjonalnej sesji fotograficznej. W końcu był to bardzo ważny i przełomowy moment w ich życiu. Tym razem chcieliśmy wypróbować jakieś inne studio fotograficzne niż zwykle. Stwierdziliśmy, że poszukamy jakiegoś fotografa ze świetnymi opiniami przez Internet. By poszukać odpowiednie studio fotograficzne wpisałam w wyszukiwarkę po prostu „sesja dziecięca – Śląsk” i właściwie po dwudziestu minutach miałam już zarezerwowany termin. Muszę przyznać, ze choć była to już piąta profesjonalna sesja fotograficzna, w której brały udział nasze córki to ta jest zdecydowanie najlepsza. Zdjęcia są naprawdę udane i ogólnie atmosfera była niesamowicie przyjemna. Zdjęcia wyszły naprawdę świetnie i choć była to profesjonalna sesja to dziewczynki na zdjęciach wyglądają bardzo naturalnie i widać, że były wyluzowane w czasie sesji. Zdjęcia wykonywane były zarówno w studiu, jak i na dworze w jednym z popularnych w naszym mieście parków.

Jeżeli jeszcze kiedyś zdecydujemy się na zrobienie takich profesjonalnych zdjęć do albumu rodzinnego to na pewno znów udamy się do tego samego studia fotograficznego i zarezerwujemy sesję u tego konkretnego fotografa. Jego zdjęcia mają naprawdę świetny klimat i wyglądają jak sesja do magazynu, ponieważ dba on o każdy szczegół na planie.