Mój bardzo dobry kolega, który za kilka tygodni brał ślub poprosił mnie, żebym pomógł mu przy organizacji wieczoru kawalerskiego. Przyznam szczerze, że już dawno nie organizowałem takiej imprezy i nie do końca wiedziałem, czy na pewno stanę na wysokości zadania, ale oczywiście zgodziłem się mu pomóc. Całe szczęście udało mi się to bez większych przygód po drodze.

Gdzie w Krakowie można zorganizować wieczór kawalerski?

organizacja wieczorów kawalerskich krakówWszystko dzięki temu, że udało mi się znaleźć bardzo dobrą restaurację, w której ofercie znajdowała się organizacja wieczorów kawalerskich Kraków to miejscowość, w której znajdowała się ta restauracja. Wszyscy goście, którzy mieli zjawić się na imprezie byli z Krakowa lub okolic, dlatego wiedziałem, że nie będę oni mieli problemów z dojazdem w to miejsce. Od wielu osób słyszałem, że serwują tam bardzo dobre jedzenie. Na miejscu można również liczyć na dodatkowe atrakcje, które bardzo dobrze pasują do wieczorów kawalerskich, na przykład gra w kręgle czy bilard. Restauracja zapewnia prywatną salę na którą nie mają wstępu osoby spoza listy zaproszonych. Dodatkowo przez całą noc czuwa nad wszystkim profesjonalna ekipa kelnerów, która dba o to, aby gościom niczego nie zabrakło. Miejsce jest czynne nawet do godziny 7.00 rano i można bez problemu bawić się przez całą noc. Szybko doszedłem do wniosku, że to będzie naprawdę świetne rozwiązanie.

Na szczęście nie miałem również problemu z zarezerwowaniem sali na dany termin. Całe szczęście kolega powiadomił mnie o wszystkim z wyprzedzeniem, dlatego sala nie była tego dnia zarezerwowana. Kiedy doszło już do imprezy byłem bardzo zadowolony z całej organizacji. Przede wszystkim dlatego, że goście byli zadowoleni. Jedzenie było naprawdę bardzo dobre, a w cenie mieliśmy zapewnionych wiele atrakcji.