Każdą stylizację powinniśmy zacząć od dobrania do niej bazy. Bazą w tym przypadku będzie podstawa, do której dobieramy kolejne elementy garderoby. Najczęściej bazę stanowią bluzki lub koszulki- jeśli wybierzemy je w danym kolorze, dobieramy do nich inne elementy stroju, które muszą oczywiście współtworzyć całość w idealnej stylizacji.

Koszulka damska w kolorze khaki

koszulki khaki damskieNajczęściej kobiety wybierają jako bazę stylizacji dwa kolory- czarny i biały. Ale w tym sezonie jest to przełamane- kobiety szaleją z kolorami i jest to naprawdę modne posunięcie. Podstawą stylizacji na jesień są koszulki khaki damskie. Khaki jest to wyjątkowy kolor, łączący w sobie odcienie zieleni z brązami i beżami dlatego na jesień sprawdzi się on idealnie. Możemy zestawić taką koszulkę na różne sposoby, dlatego jej zakup jest niemal obowiązkowy dla każdej kobiety. Przykładowo, idąc do pracy wybieramy taką koszulkę i zakładamy do niej marynarkę- może być to marynarka we wzory lub też w kolorze kontrowersyjnym do koloru khaki. Idąc na spotkanie z przyjaciółmi możemy dodać do koszulki kurtkę ramoneskę oraz jakieś dodatki, które będą tworzyły bardziej zwariowaną stylizację. Modne w tym sezonie są znowu ubrania w stylu militarnym, czyli na przykład we wzór moro, dlatego kolor khaki będzie z tym współgrał idealnie. Może to być baza właśnie pod dodatki w takim stylu, która będzie tonować całość aby nie była za bardzo wzorzysta.

Moda jest dla kobiety po to, aby z nią eksperymentować i się z nią bawić. Dlatego warto mieć w swojej szafie ubrania, które są akurat modne w danym sezonie ale musimy pamiętać również o podstawowych elementach naszej stylizacji, które lepiej wybierać w jednym kolorze. Sprawdzą się one nie tylko na dany sezon ale na pewno będziemy mogły je wykorzystać również w kolejnym.