Wcześniej pieniądze wydałam tylko na dzieciaki i nie pamiętam, kiedy ostatnio kupiłam sobie jakiś nowy ciuch. Przyszedł więc najwyższy czas, by zacząć inwestować w siebie. Potrzebowałam przede wszystkim jakiejś modnej bielizny i zdecydowałam sobie taką kupić.

Zakupy w sklepie z modną bielizną damską

wyprzedaż bielizny damskiejTak dawno nie byłam na zakupach, że nie miałam nawet pojęcia do jakiego sklepu z bielizną pójść. Moja siostra od razu poleciła mi konkretny sklep, w którym zawsze robiła zakupy. Dodała, że akurat w sklepie jest wyprzedaż bielizny damskiej i zapewniła mnie, że zakupy będą zdecydowanie udane. Wzięłam odłożone na ten cel pieniądze i wybrałam się do tego sklepu. Chciałam kupić sobie kilka biustonoszy koronkowych, jakieś figi i koszulkę nocną. Siostra zapewniła mnie, że w sklepie jest duży wybór bielizny damskiej i byłam pewna, że kupię wszystko, czego potrzebuję. Zaraz po wejściu do sklepu moją uwagę przykuły niskie ceny. To była solidna wyprzedaż, bo niektóre komplety bielizny były przecenione nawet o osiemdziesiąt procent. Sprzedawczyni od razu do mnie podeszła, żeby pomóc dokonać wyboru. Wyjaśniłam co mnie interesuje a ona zaczęła pokazywać mi bieliznę. Wszystko mi się podobało i zdecydowałam się kupić komplety, które zaprezentowała mi ta kobieta. Ceny na wyprzedaży były tak niskie, że mogłam pozwolić sobie na tak duże zakupy. Zadzwoniłam do siostry, by jej podziękować i pochwalić się, co sobie kupiłam. Mężowi nie mówiłam o wyprzedaży i na pewno się zdziwi ile kupiłam.

Miała mnóstwo nowej bielizny i cieszyłam się, że w końcu mogłam zainwestować w siebie. W przyszłym miesiącu planuję kupić sobie jakąś nową sukienkę i płaszcz na wiosnę. Zamierzam sukcesywnie odświeżać swoją garderobę i skupić się w końcu na sobie. Taki miałam plan.