Kiedy prowadzimy hotel wysokiej klasy, zwykle zależy nam na tym, by w możliwie jak najbardziej kompleksowy sposób zadbać o naszych gości. Oznacza to, że obok dobrego jedzenia i uprzejmej obsługi, musimy zapewnić naszym gościom również wygodne i dobrze wyposażone pokoje. Miarą odpowiednio wyposażonego pokoju jest dostępność wszelkiego typu akcesoriów, których klient nie musi zabierać ze swojego domu, obciążając nadmiernie bagażu.

Szlafroki z tkaniny waflowej

hotelowy szlafrok - wafelNiewątpliwie, jednym z akcesoriów, który powinien pojawić się do dyspozycji gościa w dobrze wyposażonym pokoju hotelowym, jest szlafrok. Gwarantuje nam on duży komfort w momencie następującym bezpośrednio po wyjściu spod prysznica, warto więc zadbać o dostępność tych produktów w pokojach hotelowych. Oczywiście, w sprzedaży znajdziemy szlafroki hotelowe cechujące się sporym zróżnicowaniem, np. w zakresie materiałów, które są wykorzystywane do ich produkcji. Jednym z ciekawych rozwiązań jest zastosowanie tzw. tkaniny waflowej, która odznacza się sporą miękkością, a jednocześnie dużą trwałością na uszkodzenia związane z częstym praniem. Kiedy interesuje nas hotelowy szlafrok – wafel, bez większego problemu znajdziemy produkty tego typu w różnych rozmiarach, co pozwala nam kupić dość zróżnicowane produkty, jeśli chcemy dopasowywać je indywidualnie do potrzeb gości. Zawsze możemy też kupić szlafrok w uniwersalnym rozmiarze, co będzie dość wygodnym rozwiązaniem.

Zwykle szlafroki hotelowe produkowane są w białym kolorze, ponieważ nie ulega on odbarwieniu podczas częstego prania w wysokich temperaturach. Bez większego problemu w przypadku tego koloru możemy też korzystać z użyteczności odplamiacza, jeśli na powierzchni materiału będzie plama, którą trudno usunąć z wykorzystaniem standardowych rozwiązań.