Ostatnio mój mąż, przez nieuwagę stłukł lustro w łazience. Postanowiliśmy je wymienić. Przy okazji chciałam, aby pod lustrem stanęła szeroka i pojemna szafka łazienkowa. Mieliśmy dosyć małą łazienkę i miałam przez to mało miejsca na ustawianie artykułów do sprzątania czy kosmetyków. Uznałam, że tego typu szafka będzie świetnym rozwiązaniem, które sprawdzi się w tak małej łazience, jak nasza.

Potrzebowałam szerokiej szafki łazienkowej z lustrem

szerokie szafki łazienkowe z lustramiUdaliśmy się do sklepu, w którym znaleźliśmy szerokie szafki łazienkowe z lustrami. Jedna z szafek, szczególnie mi się spodobała. Była to szeroka, metalowa szafka w której znajdowały się aż trzy wysokie półki. Z pewnością nie miałabym problemu, żeby poukładać tam całą chemię gospodarczą oraz kosmetyki. Szafka była dostępna w kilku wariantach kolorystycznych. Zdecydowałam się na ciemnogranatowy kolor, ponieważ był prosty w utrzymaniu czystości. Nad szafką znajdowało się duże, pionowe lustro. Bardzo spodobało mi się w tym zestawie to, że zarówno szafka jak i lustro posiadało podświetlenie LED. Uznałam, że jest to doskonały sposób na to, aby zyskać dodatkowe światło w łazience. To było dla mnie ważne, ponieważ nie posiadamy okna w tym pomieszczeniu. Szafka posiadała szesnastomilimetrową grubość ścian. Była ona bardzo wytrzymała, ponieważ można ją było obciążyć nawet do 50 kilogramów.

Zdecydowaliśmy się zakupić tą szafkę z lustrem. Już wkrótce przekonaliśmy się, że był to bardzo dobry wybór. Bez większego problemu zamontowaliśmy ten komplet w łazience. Nie potrzebowaliśmy do tego, żadnych dodatkowych narzędzi oprócz wiertarki. Wszystkie gwoździe oraz kołki otrzymaliśmy w komplecie. Lustro okazało się bardzo wytrzymałe i wystarczyło go myć zwilżoną chusteczką, co było dla mnie proste i wygodne.