Od dłuższego czasu szukałam dla siebie jakiegoś zajęcia. Kilka miesięcy temu przeszłam na emeryturę i co tu dużo mówić – po prostu nudziłam się w sama w mieszkaniu. Musiałam znaleźć sobie jakąś pasję. Ostatnio wpadłam na pewien pomysł. Moja babcia kiedyś szyła piękne obrusy i serwetki, a także haftowała wzoru na ubraniach. Postanowiłam również tego spróbować.

Zalety najlepszych kordonków Muza

najlepszy kordonek muzaNa początek zdecydowałam się na haftowanie. Od mojej przyjaciółki dowiedziałam się, że w takim razie powinnam kupić kordonek. Jest to specjalna skręcona nić wykonana z jedwabiu lub bawełny. Kordonek jest gładki i wytrzymały, dzięki temu można go bardzo mocno naciągać, dzięki czemu hafty wychodzą ładne i proste. Poleciła mi ona najlepszy kordonek Muza. Podpowiedziała mi, gdzie go kupię. Do polecanego przez nią sklepu udałam się jeszcze tego samego dnia i muszę przyznać, że znalazłam tam bardzo duży wybór różnokolorowych kordonków. Kilka kolorów bardzo mi się spodobało. Zdecydowałam się kupić od razu kilka motków w jednym kolorze. Byłam ciekawa czy uda mi się zrobić haftowaną serwetkę na kredens. Już wkrótce przekonałam się, że to był bardzo dobry wybór. Taki kordonek nie dość, że był bardzo tani to jeszcze w dodatku wytrzymały i wysokojakościowy. Bez większych problemów udało mi się z niego uszyć wymarzoną serwetkę. Teraz nie narzekałam już na nudę na emeryturze!

Od tego czasu bardzo często kupuje kordonki Muza, ponieważ faktycznie są one bardzo dobre. Nawet sprzedawczyni w pasmanterii podpowiedziała mi, że to jedne z najlepszych na rynku nici tego typu. Charakteryzują się one dużą wytrzymałością, a przy tym kolory nie spierają się z nich nawet po kilku praniach. cieszę się, że zdecydowałam się na haftowanie z pomocą kordonka, ponieważ jest ono proste i daje fajny efekt.