Gdy ostatnio leżałam chora w łóżku, to przeglądałam różne ogłoszenia w gazecie. Tak, gazeta nadal jest świetnym źródłem informacji, nie tylko internet się liczy. Znalazłam w gazecie parę ciekawych ofert, które miałam zamiar sprawdzić, tak więc zaczęłam dzwonić w kilka miejsc. Parę dni urlopu od zajęć na uczelni jak widać się przydaje.

Kursy kosmetyczne w dobrej cenie

sprawdzony kurs kosmetycznyZnalazłam ofertę o szkoleniu kosmetycznym. Zawsze chciałam spróbować swoich sił jako kosmetyczka, interesowałam się różnymi zabiegami i byłam dosyć obeznana w tych sprawach. Znalazłam sprawdzony kurs kosmetyczny w całkiem dobrej cenie. Postanowiłam bez zastanawiania się, zadzwonić tam i wypytać o szczegóły. Miałam szczęście, szkolenie rozpoczynało się za dwa tygodnie. Nie było wymagane żadne wcześniejsze doświadczenie, uczono tam wszystkiego zupełnie od podstaw. Od razu nawiązałam dobry kontakt z prowadzącą kurs. Poczekałam dwa tygodnie i pojechałam na pierwsze zajęcia. Na stole mogłyśmy zobaczyć pełno różnych maseczek i urządzeń służących do pielęgnacji twarzy. Większość z nich już widziałam u kosmetyczek, bo przyznam, że byłam dość częstym bywalcem takich salonów. Nie mogłam się napatrzeć na te cudeńka. Na początku omówiliśmy to co najważniejsze i później próbowałyśmy robić najprostsze maseczki na naszych koleżankach, współuczestniczkach kursu. Ciężko było mi tak nakładać coś na twarz obcej osoby, trochę się wstydziłam, ale dobrze, że tak nam kazali, bo w końcu w gabinecie to codzienność pracować z nowymi klientkami.

Po miesiącu szkolenia, byłam tak nauczona, że wiedziałam praktycznie wszystko o pielęgnacji. Jednak co jakiś czas pojawiają się nowości, więc nawet jak już będę profesjonalną kosmetyczką, to będę musiała się doszkalać, żeby wiedzieć, co jest na topie w danej chwili.