Drukowanie na domowej drukarce może być tańsze lub droższe. Wszystko zależy od tego jaki rodzaj tuszów zakupimy do naszej drukarki. Wiadomo przecież, że te oryginalne są kilkukrotnie droższe od tanich zamienników. Producenci drukarek informują, że powinniśmy używać jedynie oryginalnych akcesoriów. Muszą tak pisać na swoich urządzeniach, bo na tuszach zarabiają przecież najwięcej.

Im tańszy tusz tym tańsze wydruki

kolorowe tusze w żyrardowieKażdy, kto ma w domu drukarkę, doskonale wie, że nie ma sensu kupować oryginalnych tuszy. Zamienniki są o wiele tańsze a przecież od ceny tuszu zależy koszt wydruku jednej strony tekstu. Producenci zamienników wytwarzają je z najwyższej jakości materiałów, więc ich używanie jest absolutnie bezpieczne dla urządzenia. Tak naprawdę drukarka nawet nie jest w stanie wykryć czy włożony do niej tusz jest oryginalny czy też nie. Jeśli chcemy drukować naprawdę tanio to najlepiej odwiedzić sklep oferujący kolorowe tusze w Żyrardowie. Sprzedają tam najwyższej jakości zamienniki, które wystarczają na o wiele dłużej niż oryginalne tusze. Do każdej drukarki potrzebne są trzy tusze w kolorach żółtym, niebieskim i różowym. Z tych barw drukarka tworzy sobie wszystkie inne. Jeśli urządzenie jest ekonomiczne to taki zestaw tuszów powinien wystarczyć na wydrukowanie kilkuset stron. I teraz mamy wybór. Czy kupić zamienniki w cenie kilkunastu złotych za sztukę czy oryginały kosztujące kilkadziesiąt złotych za kolor.

Z jednej strony mamy producentów drukarek, którzy chcieliby nam sprzedawać swoje oryginalne tusze. Z drugiej mamy świetne sklepy, w których możemy kupić bardzo tanie zamienniki. Wybór dla każdego jest przecież oczywisty. Tym bardziej, że na zamiennikach wydrukujemy znacznie więcej niż na oryginałach. No to chyba logiczne, że wybierzemy to co nam się najbardziej opłaci.