W dziale marketingu zawsze miałam mnóstwo zajęć. Na brak pracy nie mogłam narzekać, ponieważ często prezes zlecał mi różne zadania dodatkowe. Lubiłam dla niego pracować, ponieważ był to bardzo dobry człowiek, który szanował wszystkich swoich pracowników.

Zamówienie kalendarza trójdzielnego dla prezesa

Kalendarze trójdzielne dla firmJuż we wrześniu prezes poprosił mnie, żebym zamówiła dla niego kalendarz trójdzielny na przyszły rok. Wydawało mi się to szybko, ale wiedziałam, że znajdę zleceniobiorcę bez problemu. Kalendarze trójdzielne dla firm wykonywał mój przyjaciel Mateusz i nie raz z nim miałam okazję współpracować. Zawsze wykonywał kalendarze zgodnie ze zleceniem i szef był zadowolony. Tym razem nie dostałam od prezesa żadnego projektu i sama postanowiłam go wykonać. Prezes cenił sobie minimalizm i na tym bazowałam. Kalendarz, który zleciłam dla niego wykonać był prosty, czytelny i posiadał logo naszej firmy oraz adres. Te informacje były wystarczające. Wybrałam kolory standardowe, bo takie zawsze zamawiałam. Mój przyjaciel Mateusz chętnie zgodził się wykonać kalendarz trójdzielny i zabrał się do pracy od razu. We wrześniu jeszcze nie miał tak dużo zleceń i dlatego mógł się za to zabrać natychmiast. Za kalendarz dla prezesa zapłaciłam mniej z uwagi na wieloletnią współpracę. Mateusz doceniał firmę, w której pracowałam, bo często zlecałam mu wykonanie kalendarzy i były to ogromne ilości. Pracowało u nas ponad dwustu pracowników. Kalendarz, który wykonał dla prezesa był wręcz idealny. 

Prezesowi kalendarz trójdzielny bardzo się spodobał i był mi wdzięczny, że tak sprawnie wszystko załatwiłam. Szef musiał zaplanować kilka spraw na przyszły rok i dlatego tak szybko potrzebował kalendarza. Pracownicy w grudniu dostali kalendarze książkowe z logo firmy.