Kiedy po raz pierwszy zdarzało mi się współpracować z koleżanką, która jest jeszcze architektem wnętrz, który uczy się w swoim fachu nie wiedziałem, żę można tak fachowym okiem spojrzeć na mieszkanie i sprawić, że po paru godzinach projektowania będzie ono prezentować się aż tak dobrze.

Architekci od mieszkań

projektowanie wnętrz KatowiceWiedziałem jednak, że taki doświadczony pracownik, dla którego projektowanie wnętrz jest codziennością na pewno w odpowiedni sposób zajmie się moim mieszkaniem, tym bardziej, że dopiero się wprowadziłem i chciałem zaaranżować całą przestrzeń. Nie było dla mnie problemu w tym, aby zmienić strukturę niektórych pomieszczeń i raczej w tej kwestii zamierzam się słuchać grzecznie projektantki, która na pewno posiada spore doświadczenie, które na pewno może przełożyć na pracę nad moim mieszkaniem. Projektowanie wnętrz Katowice sprawdza się świetnie zwłaszcza, jeśli sami nie macie żadnego pomysłu na to, jak wasze mieszkanie może wyglądać. W większości przypadków nie musicie się w ogóle znać na pracy architekta, a jedynie wskazać mu parę realizacji, które wam się podobają i na pewno wspólnie dojdziecie do jakiegoś rozwiązania, które będzie was satysfakcjonowało. Pamiętam, jak z koleżanką siedzieliśmy przez kilka godzin i wybieraliśmy dodatki do mieszkania, które miały je w całkowity sposób odmienić.

Projektowanie wnętrz uważałem za zabawną rzecz, która wyzwala kreatywność, gdyż dostałem także katalog z różnymi zdjęciami mieszkań, gdzie faktycznie mogłem wzorować się na którymś z nich, które najbardziej mi się podobało. Dzięki temu faktycznie wiedziałem, że praca jako architekt musi być świetna, gdyż codziennie ma się kontakt z zupełnie innymi klientami i potrzebami, a także można przelewać swoje pomysły prosto z papieru na realne mieszkanie.