Chyba każdy z nas ma markę Kellys, ale zapewne większość nie wie, że jest to słowacka firma. Dlatego też, w Polsce, te rowery, mimo, że są świetnej jakości, nie kosztują zbyt wiele. To doskonała alternatywa jeśli szukamy roweru solidnego i w rozsądnej cenie. 

Najnowsze Kellysy w starej odsłonie  

rowery kellysFirma Kellys zawsze słynęła ze świetnego wzornictwa, a oryginalne, designerskie logo, świetnie się prezentowało na tle konkurencji. Po kilku latach obecności w rowerowym mainstreamie, Kellys znacznie poszerzył swoją ofertę, a design uległ konkretnej przemianie. Jednak co dziwne – na lepsze. W przypadku firm rowerowych, takie działania to ryzyko, ale Kellys wyszedł na tym lepiej, znacznie lepiej. Rowery Kellys to nie tylko sama myśl technologiczna, ale również najlepszy osprzęt od znanego, japońskiego producenta. Dzięki niemu napęd oraz hamulce, są najlepszymi i zarazem najdroższymi jego częściami. W przypadku droższych modeli, do tego grona dołączają opony, ze specjalnie zaprojektowanym bieżnikiem. Jeżeli chcemy zakupić rower Kellys, najlepiej to zrobić w jednym ze sklepów internetowych. Tam mamy dostępny ich pełen asortyment na wyciągnięcie ręki. Mimo, że firma produkuje od wielu lat, nie znajdziemy wśród jej produkcji modeli, które sprzedawałyby się źle. Co Kellys wypuszcza na rynek, raczej do magazynów już nie wraca. To bardzo popularna firma, która korzysta z dorobku i wiedzy swoich mistrzów. To też firma, która na europejskim zrobiła niemałe zamieszanie, szczególnie modelami sprzed kilku lat. 

Te modele pozwoliły wskoczyć firmie Kellys do rowerowej ekstraklasy. Jak na tamten czas były one szalenie nowatorskie i wyposażone do granic możliwości, w dodatku nie kosztowały dużo, co najbardziej motywowało klientów do ich zakupu.