Po kursie kosmetycznym, który ukończyłam tydzień temu zdecydowałam się oferować makijaż w swoim gabinecie. Potrafiłam wykonać makijaż dzienny, wieczorowy czy ślubny, tylko musiałam zaopatrzyć się w dobrej jakości kosmetyki, bo były one podstawą dobrego makijażu.

Makijaż wykonywany markowymi kosmetykami 

nouba do makijażuNie znałam się aż tak dobrze na kosmetykach i dlatego też nie wiedziałam w jakie zainwestować. Trafiłam jednak do drogerii, gdzie była kobieta, która znała się na wszystkich kosmetykach. Okazało się, że nie muszą być drogie, aby dawały doskonałe efekty. Taka była właśnie marka Nouba do makijażu, którą poleciła mi ekspedientka. Na miejscu mogłam wykonać sobie makijaż kosmetykami tej marki i zdecydować o zakupie. Wybrałam podkład, bo to była podstawa każdego dobrego makijażu. Podkład miał bardzo precyzyjne krycie i przy tym cera wyglądała naturalnie. Nie było efektu maski, na co zwracałam szczególną uwagę. Cienie do powiek również świetnie trzymały się na powiekach mimo braku bazy. Róż na policzki zrobił na mnie także świetnie wrażenie. Koszt zakupu kosmetyków tej marki nie był wysoki a ja miałam pewność, że są idealne. Zainwestowałam więc w tę konkretną markę kosmetyków do makijażu i miałam pewność, że moje klientki będą zadowolone. Moja przyjaciółka jako pierwsza zgłosiła się do mnie na makijaż. Użyłam tych doskonałych kosmetyków, które nawet na cerze tłustej sprawdziły się doskonale. Moja przyjaciółka była zachwycona makijażem, jaki jej wykonałam.

Tak bardzo pokochałam tę markę kosmetyków, że tylko ich używałam. W swojej domowej kosmetyczce również posiadałam tylko kosmetyki tej marki, bo były one sprawdzone i niedrogie. Mój salon kosmetyczny odwiedzało coraz więcej kobiet, które decydowały się na makijaż okolicznościowy.