Po ponad pięciu latach przygody w odtwórstwie, postanowiłem w końcu spróbować sił w rzemiośle. Próbowałem różnych rzeczy, z mniejszym bądź większym powodzeniem. Najbardziej jednak wprawiłem się w szyciu ubrań. Na tyle dobrze, że w pewnym momencie zacząłem szyć nie tylko dla siebie, ale też na zamówienie.

Tkaniny do szycia strojów ze sklepu internetowego

duży sklep internetowy z tkaninamiKupowanie materiałów w sklepach powoli przestawało być opłacalne. Mając coraz więcej zamówień, mogłem spokojnie kupić całą belkę materiału lub nawet kilka, zamiast rozdrabniać się na kawałki materiału cięte od metra. Niestety, nigdzie w okolicy nie było żadnej hurtowni z tekstyliami gdzie mogłem się zaopatrzyć, a lokalne sklepy nie sprzedawały materiałów w ilościach hurtowych lub zwyczajnie miały go za mało na stanie, więc poszukałem w internecie sklepu lub hurtowni, która miałaby w ofercie interesujący mnie materiał. Po kilku dniach szukania, trafiłem w końcu na duży sklep internetowy z tkaninami, który nie dość że oferował szeroki wybór materiałów do praktycznie każdego zastosowania po konkurencyjnych cenach, to jeszcze miał dość duże zniżki przy zakupie hurtowym. Przesyłka również była wyceniona bardzo przystępnie, a opinie o samym sklepie były bardzo pozytywne, więc bez zastanowienia wyszukałem w tym sklepie potrzebny mi materiał, otrzymując go już po dwóch dniach. Po kilku miesiącach zaopatrywania się w tym sklepie, dostałem nawet rabat dla stałego klienta, dzięki czemu na zakupach hurtowych mogłem zaoszczędzić jeszcze więcej.

Jako stałemu klientowi, sklep zaproponował iż w razie braku jakiegoś rodzaju materiału w magazynie, są w stanie szybko zamówić interesującą mnie ilość bez dodatkowych opłat. Zamierzam kontynuować współpracę z tym sklepem w najbliższej przyszłości.