Kiedy poszukujemy odpowiedniej jakości tornistra szkolnego dla naszego dziecka, okazuje się, że jest naprawdę sporo firm zajmujących się produkowaniem tego typu artykułów. I chociaż może wydawać się nam, że są to produkty takie same, wielu producentów tworzy marki już od kilkunastu lat, dzięki czemu ich produkty opierają się na doświadczeniu, a co za tym idzie, odpowiedniej jakości.

Kilka słów o tornistrach produkowanych przez Herlitz

tornister herlitzJednym z producentów, który dostarcza od wielu lat swoich produktów na nasz rynek, jest firma Herlitz. Tornister Herlitz w chwili obecnej charakteryzuje się różnorodnością pod wieloma względami, z tego też powodu producent wyróżnia wśród swoich produktów cztery linie, które spełniają różnego typu właściwości. Tornistry SMART określane są przez producenta tornistrami cechującymi się wytrzymałością, bezpieczeństwem, pozostając przy tym w pełni ergonomicznym produktem. Dzięki temu doskonale sprawdzają się one jako plecaki pierwszoklasistów. Cechą szczególną tornistrów MIDI jest ich niska masa, a także dopracowane w najmniejszym detalu ciekawe projekty, które przyciągają wzrok i uwagę dzieci. Poboczną serią jest MIDI PLUS, gdzie tornister typu MIDI został połączony z dodatkowym, idealnie dopasowanym wyposażeniem, które wraz z nim tworzy kompatybilną całość. Ostatnią serią tornistrów jest seria FLEXI, która, jak już sama nazwa sugeruje, charakteryzuje się elastyczną strukturą tornistra. Dzięki temu tornister może „rosnąć z dzieckiem”.

Wszystkie produkty wytwarzane przez firmę Herlitz charakteryzują się dużą wytrzymałością, a każda z serii dostępna jest w różnych kolorystykach i wzorach, które będą odpowiadały zarówno dziewczynkom, jak i chłopcom. Różnorodność dostępnych modeli sprawia, że dla każdego dziecka znajdziemy tornister idealnie odpowiadający na potrzeby i oczekiwania.