Wisła słynie nie tylko z tras narciarskich oraz skoczni. To także świetnie usytuowany kurort w Beskidach. Przyjeżdżają tu turyści w różnych celach. Jedni chcą odpocząć u podnóży Beskidów, a inni wolą piesze lub rowerowe wycieczki. W Wiśle bowiem atrakcji nie brakuje. Pozostaje jedynie pytanie: gdzie spędzić noc w Wiśle i jaki hotel wybrać?

Gdzie najlepiej zatrzymać się w Beskidach?

hotele w wiśleU stóp Beskidów, na Śląsku Cieszyńskim jest wiele atrakcyjnych, turystycznych miejscowości. Ta najbardziej znana i zarazem popularna lokalizacja, to oczywiście Wisła. Liczne renomowane hotele w Wiśle cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem ze strony turystów. Po co mieszkańcy całej Polski przyjeżdżają do Wisły? Przede wszystkim jak magnes przyciągają słynne skocznie narciarskie oraz legenda wybitnego skoczka, Adama Małysza. To on rozsławił Wisłę i tutejsze hotele. Dodatkowo wokół Wisły istnieje wiele szlaków pieszych i rowerowych. Są przystosowane do różnych poziomów trudności, więc ze ścieżek rowerowych mogą korzystać zarówno rodziny z dziećmi, jak i wytrawni rowerzyści biorący udział w maratonach i konkursach rowerowych. Pozostaje zatem pytanie, gdzie w Wiśle znaleźć nocleg? Zakwaterowanie w hotelach jest zwykle na wysokim poziomie. Dobrej jakości pensjonaty i hotele to znak rozpoznawczy Wisły. W Beskidach można cieszyć się pięknymi widokami na góry oraz wzgórza.

W czasie wycieczki rowerowej do Wisły warto zarezerwować hotel dla rowerzystów. Na terenie Beskidów nie brakuje ciekawych miejsc noclegowych. Popularne są miejsca typu schroniska dla rowerzystów, pensjonaty i wille. Wybór noclegów jest duży i każdy może znaleźć odpowiednią ofertę. W hotelach rowerowych z terenu Wisły znajdują się liczne udogodnienia, np. specjalne wiaty rowerowe zabezpieczające sprzęt przed kradzieżą.